Moderní, úsporný a zcela jedinečný „look“ pro Vaše domovy

V dnešní rychle se měnící době oprava stávajících bytových domů nabývá stále většího významu. Staré budovy, které kdysi dobře sloužily a léta vyhovovaly potřebám majitelů, mají nyní velký potenciál proměnit se v moderní, energeticky soběstačnější a esteticky přitažlivější domy. Komplexní revitalizace bytového domu představuje nejen významnou investici do budoucnosti, do lepšího a kvalitnějšího bydlení, ale také i významnou úsporu v podobě snížení nákladů za energie až o 70 %.

Revitalizace bytovky? Jedině s IP Polnou!

Naše společnost IP Polná není jen zkušeným lídrem na trhu s 1 100 opravenými domy. Jsme i stabilní a spolehlivý partner, který zvládne nejen komplexní revitalizaci – od sklepa po střechu, výměnu balkonů či fotovoltaickou elektrárnu, ale zároveň vyřídí všechny dokumenty, pomůže s výhodným financováním i vyřízením dotace. Od prvního rozhodnutí až do závěrečného předání vše vyřešíme za vás. A nejen to. Pravidelné návštěvy i po předání stavby jsou pro nás samozřejmostí.

Proč spolupracovat s námi?

  • Přinášíme do stavebnictví jistoty

My v IP Polná bereme stavebnictví osobně. Jsme aktivní po celou dobu spolupráce. Děláme vše pro to, abyste vy neměli žádné starosti. Vyřídíme za vás veškeré papírování. Od prvního kontaktu jsme vám k ruce jako stabilní partner na cestě za lepším a komfortnější bydlením.

  • Důkladné zaměření

Neděláme nabídky od stolu. Projdeme, zaměříme a bezplatně posoudíme vaši bytovku. Díky stavebně-energetickému posouzení, které vypracuje náš tým odborníků zcela ZDARMA, budete přesně vědět, na čem jste. Připravíme vám detailní návrh oprav a spočítáme možné úspory.

  • Starosti SVJ na naši hlavu

Oprava bytovky je noční můrou každého předsedy SVJ. S námi NE! Vyřídíme vše od A po Z. Zajistíme stavební povolení, financování i dotace. Garantujeme cenu bez následného zdražování. Rádi návrh řešení představíme i ostatním obyvatelům domu.

  • Komplexně a kvalitně

Nepotřebujete na každou část domu jinou firmu. Každá naše oprava představuje komplexní službu. Nová fasáda, střecha, půda, větší balkony, výměna oken a dveří, modernizace otopné soustavy, fotovoltaika pro bytové domy. Řešíme dům jako celek.

  • Přes tisíc opravených bytovek

Stojí za námi čísla i reference spokojených zákazníků. Přes 1 100 opravených bytovek napříč celou republikou. Na všechny domy se pravidelně vracíme a zajímáme se, jak se vám následně bydlí. Kontrolujeme, zda je vše v pořádku i v průběhu užívání.

Nespokojte se s průměrem. Žijte s úsměvem.
Stejně jako pan František v našem videu.

Nová vlna NZÚ je tu a podpoří nově i nízkopříjmové skupiny obyvatel

Od září se mění podmínky pro získání dotace NZÚ. Bonusy získají nízkopříjmové domácnosti, kam patří penzisté, lidé s III. stupněm invalidity nebo domácnosti pobírající příspěvek na bydlení. Program nabídne celkově vyšší dotace a možnost jejich čerpání zálohově.

S vyřizováním dotací máme mnohaleté zkušenosti a vyřídíme je i vám! Neváhejte, nechte si posoudit váš dům ZDARMA a dozvíte se víc.

www.revitalizacebytovek.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Projekty bytů, Projekty domů, Stavba, Střechy, Vytápění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.