Nová etapa Bytů Na Vackově: Moderní bydlení v srdci Prahy

Českou metropoli sice dlouhodobě trápí nedostatek nových bytů, ale i tak se na pražském realitním trhu pravidelně objevují atraktivní kousky. A protože se po bytových jednotkách v moderních developerských projektech jen zapráší, potenciální zájemci nesmí zaváhat. Nejinak tomu je i v případě nové etapy povedeného projektu Byty Na Vackově.

Prodej moderních bytů na Praze 3 bude zajímat každého, kdo pošilhává po bydlení, které do puntíku reflektuje současné standardy na design, kvalitu a funkčnost. Čtyři nové domy s celkem 232 novými bytovými jednotkami navazují na již realizované projekty podlé ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixfordská a Na Vackově. S dispozicemi od 31 m² až 114,90 m² je zřejmé, že upokojí nároky tzv. singles i početnějších rodin.

Pro developerský projekt Byty Na Vackově je charakteristické minimalistické elegantní architektonické pojetí, stejně jako důraz na zachování soukromí a anonymity. Bytové domy nabízí dokonalé zázemí pro každého, kdo chce prožít kus života v atraktivní pražské lokalitě s odpovídající občanskou vybaveností a současně touží po klidu s dostatkem zeleně na dosah ruky.

Prostředí současného Žižkova prochází výraznou proměnou. Již nyní zde nechybí nic, po čem by mohl rezident Prahy zatoužit. V bezprostřední blízkosti bytových domů se nachází obchody, kavárny, restaurace, bary, kina, galerie, parky, ale samozřejmě i ordinace lékařů a školy. A z doslouživšího nákladového nádraží se nyní stává ultramoderní obchodní a rezidenční městské centrum.

Z poněkud šedé – a možná i trochu nudné – lokality je nyní neuvěřitelně dynamické místo plné života. Oblast Vackova si však přesto zachovává původní genius loci, čímž bydlení v bytech Na Vackově katapultuje na seznam nejzajímavějších nabídek.

Informace o průběhu výstavby, další podrobnosti o projektu a možnostech financování najdete na stránkách byty.navackove.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Financování bydlení, Projekty bytů, Projekty domů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.