Úklid ve vášnivém rytmu červené, to je Vileda

Mopy, smetáky, hadříky, houbičky, žehlicí prkna, to je jen krátký výčet portfolia a zároveň úspěchů značky Vileda. Jak červená měnila svět?

Vileda klade důraz na zkušenosti i poctivost

Charakteristická červená, kterou Vileda využívá pro svou vizuální identitu, velmi dobře ilustruje, že se úklidu věnuje s absolutní vášní.

Současně si značka uvědomuje kontinuitu celého procesu. Úklid totiž v pojetí Viledy rozhodně nezačíná až v jednotlivých domovech u mopu nebo kbelíku. Zcela zásadně je naopak důležitá už prvotní „neviditelná“ fáze vývoje.

V té nemohou chybět technologické znalosti, zkušenosti a vědomosti ohledně fungování trhu, ale ani vzájemná úcta mezi všemi, kteří se na jednotlivých projektech podílejí. Při výrobě je rovněž kladen důraz na respekt k přírodě.

Není tak žádoucí plýtvat surovinami na výrobu nekvalitního zboží, které se v krátkém čase stane pouze neužitečným odpadem. Jinými slovy, produkty vyrobené pod hlavičkou Viledy zkrátka „musejí něco vydržet“.

Značka se tak neváhá spoléhat na osvědčené koncepty, například třásňový mop Mocio byl poprvé vyvinut už v roce 1973.

Vileda SuperMocio Microfibre & Power vyčistí i olej

V hned několika variantách se s mopem SuperMocio setkáte dosud. Provedení Vileda SuperMocio Microfibre & Power se vyznačuje červenými vlákny, která mají abrazivní schopnost. Díky tomu zachytí i odolné nečistoty a vlasy, které jinak na podlaze zůstávají. Stačí pouze několik tahů, abyste vyčistili problémové lepivé skvrny, ale také například i rozlitý olej.

Bílá mikrovlákna jsou tenká, díky tomu dobře přilnou k povrchu. Mají i vynikající savost. Kromě mimořádně urputné špíny vás tak tento mop zbaví až 99 % bakterií, a to pouze při čištění obyčejnou vodou. Mop je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah, hodí se mimo jiné kupříkladu i na parkety a laminát.

Kromě vynikající čisticí schopnosti se tento mop může pyšnit i důrazem na ergonomii. Vybaven je totiž kovovou rukojetí s prodlouženou délkou 125 cm. Díky tomu vás při uklízení už nebudou kvůli nevhodné poloze bolet záda. Tento mop je vhodné používat společně se SuperMocio kbelíkem se ždímacím košem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny, Kuchyně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.