Svěřte úklid své domácnosti technologickým lídrům: Proč důvěřovat značce Vileda?

Spolehnout se na Viledu znamená spolehnout se na značku, která je lídrem v oblasti nových technologií. Proč využít pro vaši domácnost právě produkty značky Vileda?

S důrazem na ergonomii a bezpečnost

Vileda kombinuje prověřené know-how a expertizy s pokrokovými nápady, které celou značku neustále posouvají vpřed a definují ji jako lídra trhu s úklidovými prostředky.

Zvláštní pozornost je věnována zdravotním a bezpečnostním hlediskům, především pak ergonomii jednotlivých výrobků. Například teleskopická tyč mopu s nastavitelnou délkou je významnou prevencí rozvoje chronické bolesti zad, která je běžně vyvolána nesprávným postojem při úklidu.

Pro své zákazníky tak Vileda představuje neocenitelnou pomoc a podporu v každodenních situacích. Ostatně právě zaměření na zdánlivě obyčejné momenty běžného života společně s dlouholetou zkušeností přinesly značce Vileda zasloužený úspěch.

Že dva výrobky zvládnou víc než jeden pochopila Vileda už v roce 2007, když na trh uvedla své 2v1 supersmetáky. V čase je pak následovala ještě technologicky pokročilejší zařízení využívající dokonce konceptu 3v1. Novinka dostala název Vileda Jet Clean.

Vileda Jet Clean: inovativní spojení mopu a vysavače

Tento mop v sobě kombinuje elektrický mop a vysavač. Zařízení v jednom kroku zvládne posbírat nečistoty, vytřít a podlahu vysušit. Zůstane za ním tak jen dokonale čistá plocha. A to vše s minimální vynaloženou námahou ve srovnání s běžnými mopy.

Mop Vileda Jet Clean si účinně poradí se všemi typy nečistot. Na první pokus odstraní drobky, prach, ale i tekutiny.

Využívá systém dvou oddělených nádržek na vodu. V jedné je voda čistá, do druhé se pak sbírá ta špinavá. Celý mechanismus zajišťuje to, že svou podlahu budete vždy umývat v čisté vodě a předejdete tak tomu, že se podlaha ve skutečnosti nemyje, ale nečistoty se pouze rozmazávají.

Používání mopu Vileda Jet Clean je ovšem nejen efektivní, ale i úsporné. Ušetříte až 80 % vody ve srovnání s používáním běžného mopu s kbelíkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny, Kuchyně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.