Při úklidu nemusíte dělat kompromisy: Spolehněte se na Viledu

Dosáhnout při úklidu dlouhotrvající čistotu je cílem každého z nás. V mnoha domácnostech vsadili na červenou. Proč produkty značky Vileda miluje celý svět?

Dokonale čistá domácnost bez bakterií díky Viledě

Vileda je v první řadě synonymem trvanlivosti a kvality. Přes 90 % všech položek produktového portfolia je vyrobeno jednoduše tak, aby se maximalizovala jejich výdrž. Ruku v ruce s tím kráčí nejen snížení nákladů pro zákazníka, ale i menší ekologická zátěž.

Vileda již 70 let disponuje vlastním vývojovým a výzkumným týmem, který se věnuje hledání těch nejefektivnějších řešení v oblasti úklidových prostředků.

Pod záštitou Viledy je úklid vysoce spolehlivý. Až 99 % bakterií je odstraněno pouhým namočením vodou. Abyste mopem skutečně dokázali zachytit všechny nežádoucí částice, pohybujte jím jednoduše ve tvaru ležaté osmičky. S dodržením správné úklidové techniky tak efektivně z podlahy odstraníte jakoukoli špínu.

Nemusíte se však obávat toho, že se znečistíte sami. Inovativní systémy Vileda pro úklid podlah jsou primárně navrhovány tak, aby se při úklidu minimalizovalo namáčení rukou.

Vileda Spin & Clean: rotační váleček pro ještě efektivnější úklid

Podobně je tomu i u mopu Vileda Spin & Clean. Ten představuje jeden z nejnovějších úklidových nástrojů. Jedná se o sadu plochého mopu a kbelíku s čisticím rotačním válečkem. Speciální mechanismus je pak umístěn v rukojeti mopu.

Díky tomu si sami snadno můžete vybrat: Má být návlek mopu mokrý, zbavený nečistot, případně zcela vyždímaný? Mycí návlek je díky rotačnímu válečku dokonale zbaven i odolných nečistot včetně vlasů.

Mycí hlavice tohoto mopu je otočná, a to v rozpětí až 360°. Snadno s ní proto provedete jednak běžný úklid, ale i čištění hůř přístupných prostor, jako jsou rohy místnosti, sokly nebo schody.

Mop je vhodný na veškeré typy tvrdých podlah. Díky tyči v délce až 130 cm se k úklidu nemusíte ohýbat a nebudou vás tak bolet záda. Kbelík disponuje rukojetí a má i integrovaný otvor pro snazší vylévání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny, Kuchyně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.