Cvičte na své zahradě!

Venkovní cvičení v poklidu a v bezpečí

„Cestou k autu jsem přemýšlel, jestli mám ze včerejška v kufru sbalenou tašku do posilovny. Chodím před prací každý den cvičit. Jako už poněkolikráté mě napadlo, že zrovna dělám velkou hloupost. Riskuji tím, že budu posilovat, potit se a pak se sprchovat s neznámými lidmi? A co na podzim a v zimě? To bude ještě horší.

I přes dezinfekci na každém rohu bych mohl domů něco přinést a ohrozit rodiče seniory, stejně jako partnerku na mateřské. Už teď mi denně připomíná, abych byl opatrný. Pomalu ve mně uzrává plán, jak omezím riziko infekce a zároveň nepřijdu o svůj každodenní rituál a vlastně už životní potřebu.

Napadlo mě, že bych mohl sobě i rodině zařídit venkovní tělocvičnu na zahradě. Tam bychom mohli všichni bezpečně posilovat celoročně.“

„Mohu potvrdit, že zaznamenáváme zvýšený zájem zákazníků, kteří chtějí dělat to co mají rádi, ale vzhledem k okolnostem jinak. U svých domů si od nás nechávají zařídit rodinné zahradní domácí workouty, které jsou primárně určeny mladší generaci. Kovová bradla, hrazda nebo žebřík pomohou při procvičení a posílení celého těla. Malým dětem slouží také jako neobyklá prolézačka,“ hodnotí své nové zákazníky Vladimír Havlík, majitel firmy Colmex.

“ Nabízíme také venkovní fitness stroje řady XC v různém barevném provedení. Umožní protahování celého těla, posilování lýtek a stehen, stejně jako horních končetin, kloubů, pasu i břicha. Máme několik variant rotopedů, žebřin a šlapadel. Nejenže na zahradách dobře vypadají, ale navíc má celá rodina přiležitost cvičit na čerstvém vzduchu. Nemusí se omezovat na zadýchané posilovny a ušetří spoustu času, který dříve strávili cestováním tam a zpět.“

AKCE

VYUŽIJTE NAŠÍ LETNÍ AKCE NA POŘÍZENÍ FITNESS STROJE
NEBO WORKOUTOVÉ SESTAVY
NA VAŠI ZAHRADU!

Platnost nabídky do 31.8.2020

Více na:
https://www.colmex.cz/akce/sleva-cvicte-s-nami-na-sve-zahrade/

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.