Elektromechanické bezpečnostní oplocení

Společnost SECO BOHEMIA s.r.o. byla založena, jako koncesovaná firma v roce 2000 a navázala na předchozí činnost K+K Kovo – elektro, ve Sdružení firem pro obvodové ochrany. Firmy ve sdružení působí od roku 1991 se specializací na venkovní a obvodové zabezpečení. Společnost jako první v České republice začala pro ochranu objektů, používat systémy Akčních obvodových ochran.

Společnost se rovněž od svého založení, zabývá vlastním vývojem elektromechanických systémů zabezpečení, některé z nově vyvinutých technických prostředků, jsou chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví ČR.

Mnohaleté odborné zkušenosti pracovníků společnosti ve vývoji, poradenství, projekci, dodávkách, montážích a servisu zabezpečovacích systémů, jsou plně využívány k plné spokojenosti zákazníků.

Společností navržené procesy a zabezpečovací prostředky, jsou voleny s maximální pečlivostí a objektivností použití nejvhodnějšího adekvátního prostředku pro daný případ.

Uvedené zabezpečovací prostředky, jsou rovněž využívány, jako spolehlivé a účinné řešení ochrany proti veřejnému ohrožení.

Důvěryhodnost společnosti a jejich pracovníků, je potvrzena prověřením příslušných orgánů ČR a je mnohaletým členem Asociace technických bezpečnostních služeb Gremium Alarm, Hospodářské komory ČR, Eu Euroalarm a partnerem RTS.

Elektromechanické bezpečnostní oplocení

Účinné zabezpečení chráněných prostor, všech objektů a historických památek akční obvodovou ochranou. 

  • účinný preventivní monitorovací prostředek zabezpečení perimetru odrazující svým provedením, varovným značením a bolestivým nazraňujícím výbojem při nedovoleném zásahu do systému, vysoká spolehlivost bez planých poplachů za všech klimatických podmínek.
  • při zásahu narušitele a pokusu o vyřazení a překonání, zůstává plně funkční
  • náhodný kontakt s osnovou elektrického oplocení osobou či kontakty se zvěří, nezpůsobí poplachový stav
  • systém může pracovat v režimu obranný – odrazující a v režimu samotné monitorace – denní režim
  • indikace poplachů je přímo na hranici perimetru s funkcí pulzního napětí na vnitřní straně základního oplocení, nevyžaduje upravený okolní terén, ani bezpečnostní koridor s dvojím oplocením
  • lze instalovat jak na stávající i nové oplocení, nebo jako samostatné, zároveň s oplocením lze zabezpečit vjezdy / vstupy, vrcholy zdí, střech budov, stavební otvory všech objektů, včetně historických památek. Částí systému, projekt a montáž, splňující příslušné normy ČSN EN

Elektromechanické bezpečnostní oplocení

Výhoda této mříže spočívá v tom, že části mříže jsou zároveň zabezpečovacím elektrickým okruhem, jehož funkce umožňuje trvale sledovat a signalizovat její stav, jakoukoviv nedovolenou manipulaci, pokusy o proniknutí a případné nedovolené otevření. Systém mříže signalizuje i každý zásah do přívodních kabelových vedení, jako přerušení, zkratování či překlenutí za účelem pokusu o vyřazení mříže systému z provozu. Tato mříž umožňuje rovněž v případě potřeby funkci připojení pulzního vysokého napětí, kdy působí preventivně, jako bariéra, která opticky, psychicky, případně bolestivými, ale nezraňujícími výboji odradí pachatele od možného vandalismu či vloupání. Uvedený nový systém aktivní bezpečnostní mříže spojuje výhody pasivních, detekčních i akčních systémů mříží.

  • účinný preventivní prostředek zabezpečení
  • při nízkých nákladech spojuje výhody více zabezpečovacích prostředků
  • vysoká spolehlivost bez planých poplachů
  • mnohostranné použití pro zabezpečení osob a majetku

Uvedené systémy oplocení a nové generace bezpečnostních mříží jsou plně kompatibilní k dalším systémům zabezpečení, mají výstupy pro signalizaci provozních a poplachových stavů, dálkové ovládání, pro připojení na PCO a splňují příslušné normy ČSN EN

http://secobohemia.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Stavba, Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.