Krémová injektáž zdiva

Nejúčinnější a nejvíce prodávaný systém pro odvlhčení zdiva v České republice, na Slovensku a v Polsku je Systém AquaStop Cream® pro jednoduché a dlouhodobé vytvoření horizontální bariéry ve zdivu, a to v řádu desítek let ve stávajícím zdivu. Krémová injektáž zdiva injektážním krémem AquaStop Cream® je prokazatelně nejvyužívanější chemická podřezávka zdiva, a to nejen při zhotovení krémové injektáže zdiva svépomocí, ale i stavebními a sanačními firmami. Krémová injektážní hmota AquaStop Cream®, která proniká i do nejmenších kapilár stavebního materiálu, zastaví trvale kapilární vzlínání ve zdivu a má silné hydrofobní účinky.

AquaStop Cream® je silan/siloxanový emulzní krém na čistě vodní bázi určený pro sanaci vlhkého zdiva a základů k dodatečnému vytvoření horizontální izolace proti kapilárně vzlínající vlhkosti. Neobsahuje žádné pomocné organické nosiče a je vysoce koncentrovaný na hydrofobní látky ve svém obsahu – více než 80 %, díky čemuž se jedná o prokazatelně nejúčinnější injektážní krém na trhu v EU.

Obrázek ilustruje reálnou disperzní schopnost injektážního krému AquaStop Cream® ve zdivu po dokončení krémové injektáže (v okolí vrtů).

Otvory se vrtají v pravidelných vzdálenostech, viz. Námi nastavený technologický postup pro Systém AquaStop Cream®. Injektážní krém je aplikován do zdi za pomoci injektážní pumpy nebo pistole univerzál, které jsme technicky upravili pro spolehlivé a jednoduché použití. Výhodou námi dodávané injektážní pumpy je spodní vývod, větší průměry hadice a potrubí, manometr, regulační ventil pro optimální regulaci průtoku krémové emulze a dalších technických úprav, které dělají původem ze zahradního postřikovače profesionální injektážní zařízení. Se zahradním postřikovačem, bez těchto technických úprav, nelze provádět krémovou injektáž. Beztlakový systém využívá stejnou kapilární akci, která je příčinou vzlínající vlhkosti. Tím je vzlínající vlhkost zastavena za pomoci její příčiny. Kombinuje v sobě výhody silikonových mikroemulzí, krémové a zároveň husté konzistence. Pro jeho aplikaci není třeba drahých zařízení, jako je např. elektrické injektážní čerpadlo, pakry a jiné příslušenství, která jsou nutná pro jiné typy injektážních metod.

Od nás jsou krémy dodávány v nejširší a nejobsáhlejší nabídce balení, aby si vybral každý přesně to množství, které potřebuje pro svůj rozsah prací. Naše nabídka obsahuje balení – kartuš 310 ml, kartuš box 6x kartuš, duobox 12 x kartuš, tuba 0,5 l, tuba 0,5 l, box 6x tuba, salám 0,5 l, salám 0,5 box 6x salám, salám 0,5 l duobox 12x salám, kbelík 1 l, kbelík 5 l, kbelík 10 l, kbelík 30 l, barel 60 l. Penetrační schopnost krému ve zdivu je díky malé velikosti částic velmi dobrá, to je dané i specifickou viskozitou, kterou má injektážní krém AquaStop Cream®. Injektážní krém vtlačený do vyvrtaných otvorů a následně dispergovaný do okolí vrtů je postupně stabilní a dále již nerozpustný. Dokonale zamezuje vzlínání vody a kondenzaci vodních par v kapilárním systému zdiva.

Systémem AquaStop Cream®   je léty ověřený systém pro odvlhčení zdiva, který je obecně nazýván krémová injektáž zdiva. Za dobu své působnosti na trhu se stal nejprodávanějším injektážním krémem v ČR, SR a PL.

www.injektaz-zdiva-svepomoci.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Projekty domů, Stavba, Video, Vytápění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.