BRILLUX NÁTĚRY DŘEVA

Dřevěné prvky a konstrukce ať v exteriéru nebo v interiéru jsou velmi žádané. Dřevo je krásný, sofistikovaný materiál, zároveň ale náročný na povrchovou úpravu a ochranu. Pro dokonalé estetické ztvárnění a špičkovou trvalou ochranu vám Brillux nabízí velký výběr lazur, olejů a krycích nátěrů na dřevo v osvědčené kvalitě tohoto prestižního německého výrobce. S každým produktem Brillux máte jistotu zachování trvalé hodnoty těchto dřevěných konstrukcí.

 

LAZURY BRILLUX ZACHOVÁVAJÍ PŘIROZENÝ VZHLED DŘEVA

Lazury Brillux zachovávají přirozený vzhled dřeva. Dobře pronikají do pórů dřevěného podkladu a dokonale ho chrání proti povětrnostním podmínkám. Dostupné jsou v matu i lesku, s UV filtrem a ochranou Protect proti černání a zelenání povrchu. Vhodné pro všechny typy dřeva jak v exteriéru, tak v interiéru, v mnoha přirozených barevných odstínech.

KRYCÍ BARVY BRILLUX PŘIZNÁVAJÍ STRUKTURU DŘEVA

Pro optimální ochranu a dekorativní ztvárnění dřeva lze využít speciální krycí barvy Brillux, které přiznávají strukturu podkladu, ale jsou plně krycí. S UV filtrem, použitelné i na přetíratelné plasty, zinek a pozink. To lze využít i pro nátěry starého, zčernalého dřeva, kde by průhledná lazura nevypadala pěkně. Tónujeme do široké škály barevných odstínů. Lze dodat v kvalitě Protect proti řasám a plísním.

LNĚNÉ OLEJE BRILLUX – SPOLEHLIVÁ PÉČE PŘIROZENĚ KRÁSNÁ

Současný trend nátěrů dřeva, zejména teras, zahradního nábytku a fasádních obkladů je ošetření povrchu olejem. Profesionální Brillux oleje na bázi přírodního lněného oleje jsou velmi jednoduše zpracovatelné, udržují teplý přirozený tón dřeva, které chrání proti povětrnosti. Je samozřejmé, že pro vnitřní použití jsou naprosto bez emisí a znečišťujících látek.

BRILLUX .. víc než barva

německý výrobce materiálů pro povrchové úpravy ve stavebnictví, který rozsahem produktů nemá konkurenci, patří ke špičce ve svém oboru.

Jsme rádi, že tohoto prestižního výrobce na českém trhu zastupujeme již 25 let právě my, firma Dlouhý – povrchové úpravy staveb, obchodní partner Brillux a můžeme vám nabídnout tyto vysoce kvalitní materiály.

Přehled nabídky kompletního sortimentu Brillux:

 • Vnitřní a fasádní barvy a omítky
 • Laky, lazury, oleje na dřevo i kovy
 • Zateplovací systémy
 • Produkty Creativ
 • Systémy přetíratelných sklovláknitých tapet CreaGlas
 • Design tapety
 • Podlahové nátěry a vrstvy
 • Systémy ochrany a sanace betonových povrchů
 • Těsnící materiály, lepidla, špachtlovací hmoty
 • Nářadí, přístroje a malířské příslušenství

Vzhledem k náročnosti zpracovávaných projektů a množství nových technologií firma Dlouhý- obchodní partner Brillux pro vás provádí osobní kompletní servis:

 • výběr vhodných materiálů a technologií s kalkulací množství a ceny
 • tónování a sken všech typů materiálů nejen dle vzorníků Brillux, RAL, NCS
 • doprava materiálů na místo určené odběratelem po celé ČR

 Pokud potřebujete jakýkoli nátěr či omítku, stačí nás kontaktovat telefonicky či e-mailem a my vám rádi doporučíme vhodný materiál i technologii provedení, spočítáme množství a cenu a následně dodáme až k vám, kamkoli po celé ČR!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Střechy, Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.