NÁBYTEK na velkou terasu – NAJDĚTE IDEÁLNÍ SOUPRAVU DO SVÉ ZAHRADY

Při koupi nábytku na velkou terasu byste svou pozornost měli zaměřit na několik faktorů, které mohou ovlivnit vaše pohodlí při jeho používání nebo změnit vzhled prostoru. Zahradní nábytek z nabídky společnosti DR studio CZ je spojením všeho, co od venkovního vybavení očekávají ti nejnáročnější milovníci lenošení na čerstvém vzduchu. Prohlédněte si naše návrhy a najděte soupravu, se kterou znovu objevíte kouzlo vaší zahrady!

Luxusní zahradní nábytek na velkou terasu SUNS

Nábytek na velké terasy ze série SUNS zaujme každého, kdo chce svůj sen o zahradě jako z obálky luxusního časopisu přeměnit vě skutečnost. Vysoce kvalitní luxusní zahradní nábytek z nabídky značky SUNS změní vaši zahradu na nádhernou terasu pod širým nebem.

Zařizování moderní terasy je vynikající příležitost pro zapojení vaší originality a kreativity. Při zařizování vnější oázy oddechu se vyplatí upustit od zažitých řešení a rozhodnout se pro něco originálnějšího. Pohovka v zahradě? Proč ne! Soupravy s logem značky SUNS jsou vynikajícím příkladem toho, že i čalouněný nábytek se dokáže poprat s nástrahami otevřeného prostoru. SUNS nabízí různé modulární koncepty pod heslem: VY tvoříte. Při výběru materiálů pro výrobu tohoto designového nábytku SUNS nevsadil na náhodu. Opěradla a boční části křesel jsou potaženy moderní látkou Sunproof. Měkké polštáře chrání potahy z odolné outdoorové tkaniny Olefin 300 g / m². Impregnovaný materiál neabsorbuje vodu ani žádné nečistoty, takže na jeho povrchu nevznikají nepěkné skvrny a používání nábytku je pohodlné i během vlhčích dní. Polštáře a podsedáky jsou vyrobeny z pěny Quick Dry Foam®. Tato pěna má otevřenou buněčnou strukturu, která snadno odvádí vodu a zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Díky pěně Quick Dry Foam® jsou sedadla a opěradla velmi rychle suchá.

Přírodní ratan a teak na velkou terasu

Následující návrh potěší zejména milovníky přírodních řešení. Teakový nábytek na velkou terasu ze série BORDEAUX umístěný v srdci terasy vám pomůže vytvořit dokonalé místo na setkání s rodinou či přáteli. Umíte si představit lepší způsob, jak strávit teplou prázdninovou sobotu, než při večeři se svými blízkými v objetí uklidňující zeleně?

Nejdůležitějším elementem soupravy BORDEAUX je kulatý stůl s průměrem 170 cm. Tento působivý kousek vděčí za svou jedinečnost materiálu, ze kterého je vyroben – teakového dřeva. Exotický teak je na rozdíl od evropských druhů nasycený kyselinou křemičitou a přírodními oleji. Díky tomuto specifickému složení je toto dřevo neobyčejně tvrdé a odolné vůči vnějším vlivům (i silným chemickým prostředkům). Při jmenování plusů nesmíme zapomenout na jeho ohromující vzhled. Přirozenou nepravidelnou strukturu dřeva může časem pokrýt stříbřitý povlak, který dodá nábytku ušlechtilý ráz.

Stůl doplňuje osm křesel LAVAL. Originální nábytek můžeme směle označit za malé dílo užitého umění. Neobvyklý design je inspirován třemi styly: koloniálním, retro a moderním. Pevná okrasná sedadla jsou upletená z asijského ratanu. Zajímavý charakter nábytku dodává i jeho povrch laděný do tónů prané bílé. Každé křeslo ze série LAVAL je vyrobeno ručně s nejvyšší precizností. Tyto pohodlné kousky jsou navrženy tak, abyste se v nich mohli uvolnit a rozmazlovat tak všechny vaše svaly.

Veškerý nábytek z nabídky firmy DR studio CZ je vyroben z materiálů, které pocházejí z ekologických zdrojů. Ratan použitý na výrobu židlí, křesel, pohovek a jiných doplňků pochází z udržitelných indonéských plantáží a teakové dřevo je získáváno v procesu recyklace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.