Nejoblíbenější dřevostavby Haas Fertigbau jsou bungalovy

Nejoblíbenější provedení dřevostaveb je bungalov

Dřevostavby stále nabírají na oblibě, které se těší díky výrazné úspoře nákladů na bydlení i rychlosti výstavby. Zákazníci rovněž oceňují skloubení technologií s moderní architekturou a servis, jaký jim poskytuje Haas Fertigbau. Společnost totiž zajistí nejenom samotnou výrobu dřevostavby na klíč, ale rovněž její stavbu na určeném místě. Vůbec nejčastěji chtějí klienti bydlet v bungalovu, k němuž mohou zřídit i garáž.

Haas Fertigbau staví nejvíce velké bungalovy

Ačkoliv nabízí přízemní domy menší užitnou plochu než ty patrové, lze je jejich vnitřek efektivně rozvrhnout tak, aby poskytovatel vše potřebné a zároveň dopřál soukromí všem členům domácnosti. Mezi nejprodávanější dřevostavby z nabídky Haas Fertigbau patří bungalov domy o velikosti 4+kk a 5+kk, v nichž se nachází jak velká společenská místnost spojená s kuchyňským koutem, tak oddělené ložnice i dvě koupelny.

Absolutním bestsellerem je bungalov Instinkt s dispozicemi 4+kk a garáží, který nabízí 108,14 m2 užitné plochy, zatímco zastavěná má rozlohu 134,1 čtverečních metrů. V zadní části se totiž nachází vstup na terasu pro trávení společných chvílí s rodinou a přáteli. Samotné parkovací místo je přitom součástí bungalovu Instinkt „pod jednou střechou“, takže nikterak neohrabaně nevyčnívá.

A velmi oblíbený je rovněž Delux Grande, který nabízí o 20 m2 větší užitnou plochu, a to včetně pracovny v klidné části domu (na druhé straně od pokojů). Klienti Haas Fertigbau si obvykle vybírají dřevostavby v cenové relaci od 3,5 do 5 milionů korun, čemuž odpovídají také domy Luminoso, Instinkt 2 nebo Rio. Levnější přitom neznamená, že by byly o něco ochuzeny, stejně jako ostatní provedení využívají systému stěn Thermo-Protect.

Dřevostavby Haas Fertigbau ušetří až 70 % nákladů

Abyste v průběhu neplatili za náklady na bydlení více, než je nezbytné, vyrábí Haas Fertigbau všechny své dřevostavby s důrazem na ekonomický provoz. Základem je certifikovaná konstrukce stěn Thermo-Protect, díky níž je v domě udržována příjemná teplota, zatímco mráz nebo horko je spolehlivě drženo venku. A překážkou nebude ani větrání, neboť mohou být domy vybaveny větracím systémem s rekuperací.

Ta zajišťuje, že je vzduch průběžně vyměňován za čerstvý, a jak prochází přes rekuperační výměník, uchovává si svou teplotu. Díky tomu tomu získává zpět až 95 % tepla z odváděného vzduchu, čímž klesnou náklady na vytápění až o 50 %. V kombinaci se správným topným systémem a solárními panely pak můžete uspořit dalších až 70 % na ohřevu teplé vody a až 30 % za elektřinu, jíž vyrobí solární panely.

Meta description: Z nabídky Haas Fertigbau jsou nejoblíbenější dřevostavby v podobě bungalovů. Nabízí dostatek prostoru i úsporu až 70 % nákladů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dřevostavby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.