Sedna Design/Elements – nové stylové vypínače a zásuvky

Dejte tvar svým představám!

Vypínače a zásuvky se v dnešních interiérech stávají důležitým stylovým detailem. Dnes si je můžete zvolit tak, aby se doplňovaly s barvami, texturami a materiály, které jste pro svůj interiér tak pečlivě vybrali!

Řada produktů Sedna Design/Elements společnosti Schneider Electric se inspiruje posledními módními trendy. Sedna nabízí rozmanité barvy i textury a přináší vašemu domovu jedinečný vzhled dřeva, kamene, kovu nebo skla. Trendy Antracitová barva splní vaše požadavky ohledně černých vypínačů. Mile překvapí i jejich dostupná cena. S řadou Sedna můžete realizovat své nápady a zároveň respektovat rozpočet.

Sedna nabízí 7 barev a textur přístrojů a 13 druhů krycích rámečků, které spolu lze jakkoliv kombinovat a vytvořit tak jedinečnou barevnou variaci odpovídající přímo vašemu stylu.

Řada Sedna nabízí technicky vše, co potřebují moderní domácnosti – sofistikované osvětlení, neomezenou konektivitu, bezpečnost i úspory energie. Automatické spínání světel na chodbách díky detektorům pohybu, pohodlné udržování příjemné pokojové teploty pomocí termostatů, nastavení té správné světelné atmosféry pomocí stmívačů, USB nabíječky a držák mobilního telefonu, na který velmi prakticky odložíte váš telefon při nabíjení.

Přístroje můžete mít až v pětinásobných rámečcích a lze je montovat horizontálně i vertikálně.

Díky kvalitním UV odolným materiálům a díky zaoblení rámečků, na kterých se nedrží prach, vám Sedna Design/Elements vydrží v nezměněném stavu opravdu dlouho.

Podívejte se na Sedna Design/Elements promo video

Vypínače a zásuvky Sedna Design/Elements: stáhněte si brožuru nebo katalog v PDF.

Výběrem přístrojů řady Sedna Design/Elements společnosti Schneider Electric dotvoříte svůj jedinečný styl interiéru a přitom nemusíte mít obavy z překročení svého rozpočtu.

Inspirujte se i na www.vypinac.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Interiér, Koupelny, Kuchyně, Ložnice, Stavba, Video. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.