Velký výběr vinylových podlah v Praze

Rekonstruujete byt či dům přímo v Praze nebo jejím blízkém okolí, a sháníte do něj podlahové vybavení? Pak vězte, že přesně pro vás máme přichystán nesmírně široký sortiment podlahových krytin, které do vaší nemovitosti padnou jako ulité. Obzvláště pestrý je pak výběr vinylových podlah, které na naše prodejny Supellex dovážíme od těch nejproslulejších výrobců podlah. Kupříkladu u nás seženete vinylové podlahy od francouzské firmy Gerflor či německé společnosti Wineo. Myslíme však i na lokální dodavatele – v nabídce máme i podlahy od českého výrobce Fatra Napajedla.

Proč dát přednost zrovna vinylovým podlahám?

Vinylové podlahy se vyznačují celou řadou skvělých vlastností. Jakožto jejich první výhodu rozhodně musíme zmínit vysokou odolnost, díky které vám budou schopny vydržet vskutku dlouho. Jen tak se vám nepoškodí, jsou třeba schopny odolávat otlakům od nábytku a židlí či průsaku vody. Zároveň perfektně izolují, a to jak tepelně, tak i proti hluku. Chození po nich je nesmírně tiché – vinylové podlahy nevydávají během toho, kdy jsou zatěžovány, vůbec žádné nepříjemné zvuky.

Dále zajisté uvítáte i skutečnost, že jsou snadno udržovatelné, jejich speciální povrchová úprava dokáže zabránit nadměrnému špinění, nečistoty se na ní špatně drží. Péče o vinylové podlahy tedy nepředstavuje vůbec žádnou námahu. Z bohatého výčtu jejich předností nesmíme opomenout zmínit cenu, která se řadí k těm nejnižším mezi podlahovými krytinami. Dovolit se je tak může opravdu každý.

Kam v Praze pro ty nejkvalitnější vinylové podlahy?

Od ledna 2020 jsme vám nově k dispozici v prodejně v pražských Letňanech nacházející se na adrese Toužimská 889. Zde na vás bude čekat doslova podlahový ráj, toto podlahové centrum se totiž skládá hned ze dvou pater a 300 metrů čtverečních prodejní plochy, na které seženete všechno potřebné podlahové vybavení, včetně těch nejkvalitnějších vinylových podlah. K letňanské prodejně je navíc přidružen velkoobchodní sklad, jenž se stará o dodávku zboží nejen pražským zákazníkům, ale i těm ze severních a západních Čech. Zakoupit si tu můžete třeba vinylové podlahy Gerflor Designart, které prodáváme v 22 různých dekorech a jež je možné následně pokládat buď lepením, nebo pomocí takzvaného click systému.

Nejedná se však o jedinou z našich provozoven, v pražském Karlíně na adrese Sokolovská 98/96 pro vás máme každý všední den od 9 do 18 a v sobotu od 9 do 13 hodin otevřen showroom. V něm si můžete prohlédnout veškerý námi nabízený sortiment od koberců přes podlahářskou chemii až právě po vinylové podlahy. Kromě samotného prodeje dbáme i na úzkou spolupráci se zákazníky, naším cílem je jim zajistit co možná nejlepší informovanost v oblasti podlahových krytin. Na každé prodejně tedy na vás bude čekat proškolený odborný personál, jenž vám rád zodpoví všechny vaše dotazy.

Více na: www.svetpodlah.cz/kontakty

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.