Hledáte velký výběr dřevěných podlah v Praze? Navštivte nový showroom v Letňanech

Specializujeme se na kvalitní podlahové krytiny a ve svých pražských showroomech vám ukážeme také širokou nabídku těch nejlepších dřevěných podlah. Ať už dáváte přednost podlahám lepeným, nebo plovoucím, určitě najdeme barevné i designové řešení, a technické provedení také pro váš interiér. Nedávno jsme rozšířili nabídku svých služeb díky zcela nové pobočce v pražských Letňanech, kde na 300 m2 najdete nejrůznější typy podlah od renomovaných dodavatelů a všechny služby související s jejich pokládkou a údržbou.

Společně se zaměstnanci druhé prodejny v Karlíně tak umíme ukázat nabídku kvalitních podlahových krytin stále většímu počtu zákazníků z Prahy a okolí. Oba showroomy fungují ve stejných časech, a to v pracovních dnech od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin. Vybrat si v nich můžete i skvělé dřevěné podlahy renomovaných značek.

Nic nepodtrhne domácí pohodu tak, jako kvalitní podlaha z přírodního materiálu – dřeva. Je příjemná na dotek, krásně se po ní chodí i bosou nohou a příjemně si na ní i lehnete třeba před krb či televizi. Nebude vás chladit, ale naopak příjemně hřát. Nabídka dřevěných podlah je velmi široká – ať už máte rádi klasické parkety, průmyslově vyráběné mozaiky v podobě vlysů, tradiční masivní prkna, nebo vícevrstvé dřevěné podlahy, které se buď lepí přímo na podklad, nebo se pokládají jako takzvaně plovoucí, určitě si vyberete. Dřevěné podlahy se vyrábějí jak z klasických v Čechách rostoucích dřevin, tak i ze dřeva stromů exotických. Odlišné jsou i rozměry jednotlivých typů dřevěných podlahových krytin a jejich povrchové úpravy – lesklé, matné i voděodolné.

Vybrat si můžete například ze sedmi atraktivních dekorů  dřevěné podlahy Boen Design Wood s přirozeným vzhledem dřeva dubu či jasanu od špičkového norského výrobce firmy Boen. Hodí se jak pro lepení, tak pro pokládku plovoucí podlahy a výborně se kombinují také s podlahovým topením. Třívrstvé dřevěné podlahy nabízíme třeba od německé značky PARADOR, a to hned v šesti různých kolekcích Classic 3060 Trendtime 3, 4, 6, 8 nebo 9, a to v podobě parket, selského formátu, velkoplošného formátu, prken i lamel.

České výrobce zastupuje v naší nabídce značka ESCO, která se specializuje na výrobu celomasivních dubových prken s možností volby struktury povrchu (hladkou, kartáčovanou nebo postrašenou), a také firma SECA, která nám dodává masivní dřevěné podlahy FEEL WOOD. Každá z nich je naprostý originál s přiznanými suky a drobnými nedokonalostmi, které tak krásně umí vytvořit jen příroda. Dekory jehličnanů (borovice, smrk, modřín) i listnáčů (jasan a dub) budou ozdobou každého domu.

Sebelepší popis ani fotografie nenahradí dotek a vyzkoušení podlahy doslova na vlastní kůži. A právě to si můžete dopřát v našich podlahových centrech v Praze. Těšíme se na to, až vám budeme moci splnit vaše podlahová přání.

Více na: www.svetpodlah.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Interiér. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.