Udělejte něco hezkého pro sebe i životní prostředí – dopřejte si BWT vodu mineralizovanou magnesiem

Voda je životním elixírem a omezeným přírodním zdrojem. Často ale není vždy a všude dostupná v takové kvalitě, ve které bychom ji potřebovali. V takových chvílích obvykle saháme po jednorázových plastových lahvích, kterými zbytečně zatěžujeme planetu. Jak se ale vyhnout nadměrné produkci plastů, a přesto si vychutnat lahodnou, osvěžující a zdraví prospěšnou vodu v průběhu celého dne? Řešení může být prostší, než se zdá. Je jím unikátní technologie Magnesium Mineralized Water od firmy BWT.

BWT – světový leader v technologiích úpravy vody si vzal tento problém za úkol a rozhodl se, že kohoutkovou vodu upraví tak, aby splňovala nejvyšší nároky na její kvalitu, odpovídala přáním i požadavkům konzumentů a byla jim vždy a všude k dispozici. Bez nákladů na přepravu i produkce zbytečných plastových obalů, ale s velkým a inovativním duchem, odpovědností a respektem k tomuto vzácnému bohatství.

V čem tkví výjimečnost Magnesium Mineralized Water?

Technologie mineralizace vody hořčíkem je speciální filtrační metodou, pomocí které si užijete nejen lahodnou chuť vody jako takové, ale i Vašich oblíbených horkých nápojů. Jádrem jedinečné patentované technologie je BWT filtr. Pomocí pěti filtračních stupňů dojde k postupnému odstranění nežádoucích látek, jako je například vápník či chlór a současně nepříjemného zápachu. V poslední fázi je pak během procesu filtrace voda obohacena o magnesium. A proč hořčík?

 

Magnesium – životně důležitý minerál

Hořčík je významným a nepostradatelným prvkem téměř pro všechny procesy, které v lidském těle probíhají. Nejdůležitějším z nich je tvorba energie. Tento minerál udržuje buňky zdravé, zpomaluje jejich stárnutí i odumírání. Kromě toho posiluje imunitní systém a hraje ústřední roli v našem nervovém systému – pomáhá zmírňovat stres. Jakmile se dostane lidské tělo do stresu, začne hořčík enormně zpracovávat, a tak je nutné mu jej dodat. To platí i v případě zvýšeného výdeje energie, ke kterému dochází při sportu. Nejjednodušším způsobem může být právě pití vody obohacené o tento drahocenný minerál.

 

Jak Magnesium Mineralized Water získat?

Ať už trávíte většinu času doma, v práci, ve fitness centru nebo třeba ve škole, vodu mineralizovanou hořčíkem můžete mít stále po ruce. V kuchyni se k lahodné vodě s téměř neutrálním pH lze dostat díky praktickým filtračním kartuším BWT AQA drink. Na výběr máte z pěti filtrů, z nichž je každý určený pro odlišné hygienické požadavky, teplotu vody či nároky na ochranu proti vodnímu kameni. Praktickým řešením je pak filtrační set AQA drink Pure, set s moderními designovými armaturami. Zbytků léčiv či hormonů Vás pak spolehlivě zbaví kompaktní poddřezová jednotka reverzní osmózy BWT Thero 90.

Pitná voda stisknutím tlačítka

Pít mineralizovanou vodu hořčíkem můžete ale také mimo domov. S atraktivními výdejníky vody si ji lze dopřát třeba i ve Vaší kanceláři nebo ve veřejných prostorech. Vynikající vodu si lze vychutnat jak při pokojové teplotě, tak i chlazenou, perlivou nebo třeba horkou. Výdejníky vody BWT mají mnoho funkcí. Ať už se jedná o zmíněnou mineralizaci vody magnesiem nebo například dezinfekci pomocí UV záření. Všechny se mohou pyšnit působivým designem a odběrem vody z řádu. Součástí výdejníku je filtrační patrona, která vodu vyfiltruje od nežádoucích částic, jako jsou bakterie, viry nebo mikroplasty a obohatí ji o hořčík. Stisknutím tlačítka si pak můžete zvolit jakou vodu jen chcete.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Kuchyně, Projekty domů, Stavba, Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.