HECHT – od zahradní techniky k dokonalému interiéru…

Značka HECHT dnes neznamená jen zahradní sekačky, křovinořezy, řetězové pily či štípače, ale kromě tohoto sortimentu se věnuje elektromobilitě (elektrokola, e-skútry, akumulátorové čtyřkolky), a co nás bude zajímat v dnešním článku především, nabízí také kamna.

Kamna od značky HECHT si můžete vybrat v pěti typech, které se liší nejen svým výkonem, ale také dalšími parametry. Mají povedený luxusní design, který se stane centrem pozornosti v každém interiéru. Cenově se pohybují od 2690 do 9990 Kč. Která kamna HECHT by vás zaujala nejvíce? Představme si jednotlivé modely a podívejme se na ně trochu blíže.

Ocelová kamna HECHT SPARKLIS s horním komínovým vývodem mají topný výkon 5–7 kW. Nabízejí robustní plášť z oceli a jejich topeniště je vyložené šamotem, jenž zvyšuje životnost kamen a zároveň kumuluje teplo. Kamna mají litinový rošt. Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety.

Ocelová krbová kamna HECHT VERVIS mají zadní komínový vývod, robustní plášť z oceli a litinový rošt. Topeniště je vyloženo šamotem. Díky litinovým dvířkům s žáruvzdorným sklem vás v sychravých dnech potěší nejen svým teplem, ale také krásnou scenérií mihotajících se plamenů. Topný výkon 5–7 kW je stejný jako u kamen výše. Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety.

HECHT FLEMIS jsou ocelová krbová kamna se zadním komínovým vývodem a nabízejí vyšší výkon, 8–9 kW. Mají litinová dvířka s žáruvzdorným sklem, litinový rošt a robustní plášť z oceli; topeniště je vyloženo šamotem. Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety.

A teď jdeme s výkonem ještě výše: Krbová kamna HECHT FENIXE s ocelovou konstrukcí mají topný výkon 9–10 kW. Dále nabízejí keramický obklad a litinový rošt. Topeniště je vyloženo šamotem. Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety.

A nakonec tu máme HECHT IGNISIS. Tato krbová kamna s prosklenou pečicí troubou mají ocelovou konstrukci, litinový rošt a keramický obklad a jejich topeniště je též vyloženo šamotem. Topný výkon činí 10–12 kW. Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety.

Pokud by vás zajímaly i další výrobky HECHT či informace o této značce, vše se dozvíte na jejích webových stránkách a e-shopu www.hecht.cz. HECHT nabízí také rozsáhlou síť kamenných prodejen; má jich celkem 30 po celé republice, otevřeno je denně od 8 do 20 hodin, včetně víkendů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Vytápění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.