Kermi hygienické radiátory

Ideální řešení pro alergiky

Stále více lidí má sklon k alergiím nebo reagují přecitlivěle na různé látky ve svém blízkém okolí. Dotyčné osoby nemusí trpět pouze v době pylové sezóny, ale také v době topné sezóny, ba i dokonce mimo ní.

Speciální radiátory s vysokým podílem konvekce zaviňují poměrně silné víření vzduchu včetně obsaženého prachu a možných alergenů v místnosti. Pomoci mohou radiátory s malým podílem konvekce a převažujícím výdajem vyzařovaného tepla bez pohybu vzduchu, které působí přímo na lidské tělo a je vnímáno jako mimořádně příjemné.

Kermi, specialista v oblasti topné a sanitární techniky pro prostorové klima a sprchové kouty, se tomuto problému věnuje a prezentuje své hygienické radiátory jako řešení ke snížení nepříznivých vlivů na zdraví.

Hygienický deskový radiátor therm-x2 Profil/ Line/ Plan/ Vplus Hygiene je navržen zcela bez konvekčních plechů a krytu po obvodu mezi otopnými deskami. Díky tomuto opatření se redukuje zvíření vzduchu na minimum, hladké povrchy současně brání prachu v ulpívání na radiátoru a lze je velmi snadno čistit.

Vícevrstvé hygienické deskové radiátory jsou vyrobeny s inovativní technologií x2. Ta přináší úsporu energie až o 11 %, zkrácení doby ohřevu radiátoru až o 25 % a na rozdíl od konvenčních technologií přináší až o 100 % více příjemného tepla vyzařováním.

Více informací naleznete na www.kermi.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny, Kuchyně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.