Byty u parku aneb Na pražském Žižkově roste ambiciózní developerský projekt

Jak skloubit sen o bydlení v příjemném, a pokud možno klidném prostředí plném zeleně s požadavky na bezproblémovou dopravní dostupnost do centra Prahy a vynikající občanskou vybavenost? Potenciální zájemce o byt v ideální lokalitě musí zatnout zuby a vytrvat v pátrání. S trochou štěstí se dříve nebo později nějaká zajímavá nabídka objeví. Pro ty ostatní – tedy pro každého, kdo se na štěstí spoléhat nechce – jsou zde Byty u parku. Za developerským projektem, který je momentálně ve fázi výstavby, stojí renomovaný developer Metrostav Development a již nyní je jasné, že půjde o velmi nadstandardní záležitost.

O prodej bytů na pražském Žižkově je v posledních letech nebývalý zájem. Atraktivní čtvrť nabízí nespočet příležitostí k nakupování i seberealizaci v podobě sportovního či kulturního vyžití. Zcela samostatná lokalita nabízí kompletní soubor služeb a v budoucích letech se pozvolna transformuje na jednu z nejmodernějších městských částí. Velkou proměnou projde především oblast nákladového nádraží Žižkov, kde vyroste nová rezidenční oblast s obytnými i komerčními prostory. Nedaleký Vackov si přesto zanechá původní charakter.

Projekt Byty u parku vznikl v pražském architektonickém studiu Architecture Interior Project, v jehož portfoliu dominují krásné bytové čtvrti a mimo jiné i budova českého velvyslanectví v USA. Pro Metrostav Development byly zkušenosti a talent architektů jasnou volbou. Z výsledné vizualizace je patrná snaha o maximální synergii svěžích architektonických prvků, funkčního bydlení a specifického genia loci klidné lokality Vackova. Park Židovské pece představuje skvělé místo pro čas strávený s rodinou nebo přáteli, stejně jako zázemí pro každodenní sportovní vyžití.

Potenciální zájemci se mohou těšit na 272 moderních bytů a 2 ateliéry rozvržených do 11 bytových domů. Do prodejce se dostanou menší jednopokojové i rozhlehlé pětipokojové bytové jednotky.

Dostupné byty Praha 3 lze poptat na stránkách bytyuparku.navackove.cz. Developer plánuje kolaudaci na druhou polovinu roku 2022. K nastěhování budou připraveny ke konci téhož roku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Financování bydlení, Projekty bytů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.