Nové byty na Praze 5

Jste patrioty Prahy 5? Rozhodli jste se pořídit si nové bydlení a rádi byste na Praze 5 zůstali? To by dnes neměl být žádný problém. Na Barrandově vzniká nyní nová rezidenční čtvrť  ̶ Kaskády Barrandov, která nabízí ihned k nastěhování velice příjemné a kvalitní byty nedaleko přírodního parku Prokopské údolí.

Kaskády Barrandov navazují na slavnou tradici Barrandova

Bydlení na Barrandově bylo vždy prestižní záležitostí a nabízí svým obyvatelům unikátní pražskou adresu. Ano, je to tak. Barrandov se stal během let vyhledávanou pražskou čtvrtí, která vznikla ve 20. letech minulého století a je inspirována životním stylem a bydlením ve čtvrtích kalifornských boháčů. K věhlasu Barrandova přispěly nejen filmové ateliéry, ale i skvělé pohledy na Prahu a zajímavé přírodní scenérie, které ocení převážně milovníci přírody.

Stačí jen zmínit úžasný panoramatický pohled na Prahu, pohled z výšky na Vltavu či neopakovatelnou podívanou na strmý Barrandovský kopec. Za zmínku stojí i dva pozoruhodné železniční mosty, které vás v okamžiku přenesou do romantických let konce 19. století. Kaskády Barrandov však nejsou jedinou možností, kde si můžete nyní na Praze 5 koupit byt. Je zde i další zajímavá lokalita  ̶  Britská čtvrť ve Stodůlkách.

Byty v lokalitě Kaskády Barrandov jsou připraveny k nastěhování.

Byty v lokalitě Kaskády Barrandov jsou připraveny k nastěhování.

Kaskády Barrandov nabízejí velmi rozmanité a atraktivní byty

Bydlení v rezidenčním projektu Kaskády Barrandov vás osloví svým rozsahem, uspořádáním i stylem. Kaskády nabízí ideální bydlení, a to jak pro svobodné lidi, rodiny s dětmi, tak i pro velmi náročné rezidenty. V nabídce najdete startovací byty 1+kk, rodinné 2+kk či 3+kk, ale i velmi prostorné luxusní 4+kk, které se mohou pochlubit obytnou plochou přes 100 m². K největším výhodám barrandovských bytů, vedle balkonů a teras, jež vám poskytnou nezapomenutelné výhledy na Prahu, však patří exkluzivní lokalita, která nabízí vše, co potřebujte pro spokojený a klidný život. Prokopské údolí, jež je nedaleko, je přímo předurčeno k aktivnímu odpočinku či romantickým procházkám. Barrandovská lokalita je v harmonii i s dopravou. Pro váš vůz jsou připravena podzemní garážová stání a městskou hromadnou dopravou se na Václavské náměstí dostanete do 20 minut.

Kaskády Barrandov nabízejí prestižní adresu pražského Barrandova

Jestli vás oslovilo bydlení na Praze 5 a uvažujete si pořídit byt na Barrandově, kontaktujte společnost FINEP. Na internetových stránkách se dozvíte o Kaskádách Barrandov vše, co podpoří vaše správné rozhodnutí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Financování bydlení, Projekty bytů, Projekty domů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.