Rezidence Prachnerova – zdravé bydlení v centru metropole

Současná doba je charakterizována vysokou poptávkou po nákupu bytů. Zároveň však také vzniká zvýšený tlak klientů na kvalitu stavebních prací, což vede k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenční výstavby.

 Příkladem toho je náš poslední realizovaný projekt Rezidence Vítkovka v lokalitě Žižkova. Ten díky své kvalitě a použitým technologiím jasně ukázal, že i v centru Prahy lze dýchat čistý vzduch a žít v kontaktu s přírodou.

Toto jsou i hlavní znaky nového ambiciózního projektu, který pod taktovou společnosti IP Polná vzniká v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě na rozhraní pražského Smíchova a Košíř, přesněji řečeno v jedné z posledních proluk v ulici Vrchlického. V objektu bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace, který obyvatelům domu zajistí mimořádně čisté ovzduší.

Hlavním charakterem zástavby je osobitá architektura a zajímavé dispozice nabízených bytů, díky čemuž má každý klient možnost najít si bydlení plně odpovídající jeho životnímu stylu.
Široká škála bytů

Rezidence Prachnerova, kterou tvoří jeden architektonicky i materiálově zajímavý bytový dům, respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky kladené na současné moderní městské bydlení. Bytový dům o osmi nadzemních podlažích, na nichž se bude nacházet 118 bytů a bytových ateliérů, nabízí pestrou skladbu jednotek – od 1+kk až po 4+kk. V prvních čtyřech podlažích převládají menší, velmi dobře dispozičně řešené byty, v horních podlažích se pak byty stávají členitějšími. V nejvyšším, tedy osmém podlaží se nacházejí designově řešené mezonety s rozlehlými terasami a unikátním výhledem do přírodního parku Košíře-Motol. Každý byt má svoji prostornou lodžii s možností vybudování vlastní zahrádky. Parkování rezidentů bude zajištěno podzemními garážemi, ve spodní části objektu navíc vzniknou moderní komerční prostory.

Osobitá architektura

Fasáda domu je navržena v šedém elegantním odstínu a je zajímavě členěná a z části zaoblená. Významným prvkem pak jsou posuvné panely na lodžiích, které rezidentům umožňují regulovat sluneční osvit. Optická integrita s fasádou tvoří celek, který není nikdy definitivní a je neustále v drobném pohybu. To dodává obyvatelům dobrý pocit, že dům je stále jiný, nový, plný života.

10 důvodů pro Prachnerovku:

  1. Centrální lokalita s velkou budoucností – Václavské náměstí 20 min.
  2. Kvalitní investice – vysoká poptávka po vlastnickém i nájemním bydlení v lokalitě
  3. Špičková infrastruktura a kvalitní občanská vybavenost
  4. Školy, školky a zdravotnická zařízení v docházkové vzdálenosti
  5. Bohaté kulturní a sportovní příležitosti
  6. Důraz na bezpečí a komfort rezidentů
  7. Zdravé bydlení – centrální rekuperace vzduchu
  8. Výhodné financování – cena peněz je nyní na historicky nejvýhodnější hladině
  9. Bohatá nabídka standardního vybavení a možnost klientských úprav
  10. Vysoká kvalita českého developera za rozumnou cenu

Při výstavbě dbáme na kvalitu precizní povedení a užitnou hodnotu pro budoucí majitele.

Více na www.prachnerovka.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Projekty bytů, Stavba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.