BARKOTEX – luxusní podlahy a tapety za rozumné ceny

Vybrat si tu správnou podlahovou krytinu, ať už se jedná o dřevěnou podlahu, koberec nebo podlahu z vinylu, není vždy úplně lehké a nezkušený zákazník si může snadno zvolit méně kvalitní produkt, který mu dlouho nevydrží. Nejlepším řešením je obrátit se na spolehlivý obchod, jenž má s podlahami bohaté zkušenosti, dokáže poradit a nabízí pouze 100% kvalitní zboží od předních dodavatelů.

Mezi takové prodejny patří obchody společnosti Barkotex, která se specializuje na prodej podlahových krytin a tapet, vedle toho navíc svým zákazníkům zajistí i profesionální pokládku.

Důkazem vysoké kvality poskytovaných služeb této společnosti je dlouholetá spolupráce s významnými developerskými společnostmi jako je Central Group nebo Finep. Během své existence společnost také realizovala velké množství zakázek u prestižních klientů, mezi které patří například mezinárodní hotelové řetězce Rezidor Hotels, Marriott, Four Seasons, Hilton a podobně.

Vinylové, dřevěné i laminátové podlahy

Sortiment podlah je velmi široký a v nabídce Barkotex tak naleznete pestrou paletu kvalitních koberců, marmolea, podlah z vinylu, dřeva i laminátu. Součástí nabídky jsou také venkovní terasové rošty, čistící zóny a rohože. Samozřejmostí jsou pak prostředky pro údržbu podlah.

Nabídka zahrnuje jak levnější podlahové krytiny pro klienty s požadavkem na co nejnižší cenu, tak i luxusní podlahy, které ocení i nároční klienti a které budou ozdobou každého interiéru.

V posledních letech jsou hodně žádné zejména vinylové podlahy, jež se díky svým jedinečným vlastnostem hodí do téměř každého objektu. V nabídce společnosti Barkotex je tento druh podlah zastoupený opravdu hojně, vybrat si můžete z vinylových rolí i dílců (lepené, plovoucí i volně položitelné) od předních světových výrobců – jde např. o značky Centiva, Parador, Designflooring, Tarkett a řadu dalších. Jedná se o pečlivě vybrané kvalitní vinylové podlahy, u nichž se můžete spolehnout na to, že vám dlouho vydrží a budete s nimi spokojení.

V případě zájmu si spolu s nákupem nové podlahy můžete rovnou objednat i její odbornou montáž, kterou vám zajistí zkušení pracovníci společnosti. Nemusíte si tak dělat starosti s náročnou pokládkou – vše za vás udělají profesionálové.

Luxusní tapety špičkové kvality

Máte-li zájem o vylepšení vašeho interiéru pomocí originálních tapet, můžete si z nabídky Barkotex vybrat luxusní tapety na zeď s krásnými motivy od předních výrobců (od holandské značky BN International, italské značky Versace, britských značek Galerie, Clarke & Clarke, Muraspec a The Paper Partnership, německé značky Hohenberger, a dalších. Kromě klasických druhů si lze objednat i nádherné vliesové fototapety od německé značky Komar.

Pobočky společnosti Barkotex

Barkotex má v současné době pobočky ve třech městech – v Praze, Brně a v Hradci Králové. V našem hlavním městě jsou aktuálně hned čtyři pobočky (Vysočany, Stodůlky, Vinohrady a Praha 1), v Brně má firma jednu pobočku a v Hradci Králové pak skladový areál s outletem, kde nabízí výprodej podlah za akční ceny (www. barkotexoutet .cz).

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Interiér. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.