GIENGER spol. s r.o.

GIENGER spol. s r.o. je součástí silné evropské obchodní GC SKUPINY, jejíž aktivity jsou zaměřeny na velkoobchodní činnost v oboru TZB – topení, sanita, instalace, klimatizace, větrání a elektro. Holding GC SKUPINA tvoří v roce 2016 celkem 8 společností.

V České republice sestává linie GIENGER ze společnosti GIENGER spol. s r.o., GIENGER Tábor spol. s r.o., GIENGER Centron, s.r.o. a GIENGER Bohemia, s.r.o.. Na Slovensku pak působí naše dceřiné společnosti GIENGER spol. s r.o. se sídlem v Nitře a GIENGER Granit, s.r.o. se sídlem v Prešově.

GIENGER spol. s r.o. je již 25 let profesionálním partnerem stavebních a montážních firem oboru TZB, kterým zajišťuje kompletní prodejní sortiment ve všech oblastech pro technické zařízení budov. Tato spolupráce a její rozvoj zaručuje společný úspěch a násobí sílu profesionality, bez které si nelze obor TZB vůbec představit. Miliony dodaných a odborně zamontovaných výrobků a spokojenost konečných spotřebitelů jsou toho svědectvím.

Společnost GIENGER je zastoupena ve všech důležitých lokalitách České republiky logistickými centry a stále rozšiřuje svou síť velkoobchodních EXPRESS skladů. Řemeslníci tak mají ve své blízkosti dostupný veškerý sortiment TZB, který potřebují ke své každodenní práci. Rozsáhlý vozový park a skvěle vyřešená logistika umožňuje každodenní zásobování skladů a rychlé dodání zboží přímo na stavbu.

V zájmu spokojenosti koncového zákazníka, která patří k našim prvořadým cílům, realizujeme své služby a prodáváme zboží výhradně prostřednictvím odborných montážních firem TZB, které mohou nejlépe zajistit dokonalou a správnou instalaci vysoce jakostního produktu v oblasti tepelné techniky, topenářského zboží, sanitární techniky, instalace vody, topení, plynu, vzduchotechniky, ventilace a klimatizace, elektrotechniky a ochranných pracovních pomůcek. Využijte proto našich zkušeností a profesionality a poraďte se s námi dříve, než budete realizovat svůj nový dům či byt.

Navštivte naše stránky www.gienger.cz a nechte se inspirovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny, Kuchyně, Projekty domů, Stavba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.