MILÍČOVSKÝ HÁJ – LESNÍ

Rozsáhlý projekt Milíčovský háj čítající na 750 bytů končí poslední etapou, která nese název Lesní. S touto etapou utichne v této lokalitě veškerý stavební ruch, což znamená, že všichni klienti mohou využít naplno všech předností, které zdejší bydlení svým obyvatelům nabízí.

A to zejména té hlavní a nejdůležitější, kterou je těsné sepětí s přírodou, jež tu není žádnou frází, protože z oken většiny bytů je nejen krásný výhled přímo na přírodní památku Milíčovský les a rybník „Milíčák“, jak mu zde místní familiérně přezdívají, ale i do nefalšované přírody, kam si lze vyrazit rovnou z vlastního domu do sousedního lesa, ve kterém si v sezoně můžete klidně zajít i na houby. No, kde to v Praze najdete?

Koncepce projektu:

Pozemky pro výstavbu poslední etapy s názvem Lesní jsou již ze severu, západu a východu ohraničeny dokončenými nebo dokončovanými etapami předchozí výstavby obytného souboru Milíčovský háj. Na jižní až jihovýchodní straně přecházejí do pásu zeleně – ochranného pásma a lesoparku, za kterým dále navazuje na tzv. UPUM (umělý přírodní útvar Milíčov – vyvýšenina vzniklá z přebytečné zeminy při výstavbě metra a sídliště Jižní Město) a Milíčovský vrch s přírodní památkou Milíčovský les a rybníky.
Poslední etapa zahrnuje výstavbu šesti tří- až pětipodlažních bytových domů pojmenovaných po nejrozšířenějších českých stromech. Domy realizované s energetickým štítkem obálky budovy B jsou bezbariérové. Parkování rezidentů je zajištěno ve společných garážích umístěných pod objekty. Výška zástavby se postupně snižuje směrem k přírodní památce Milíčovský les a rybníky tak, aby byl z co největšího počtu bytů zajištěn výhled do zeleně.

Typy bytů:

Etapa Lesní zahrnuje celkem 116 bytů v dispozicích od 1 + kk o rozloze 31 m2 až po 4 + kk o rozloze 115 m2. Součástí nově nabízených bytů je balkon, terasa či předzahrádka, u většiny je počítáno s přiřazením sklepní kóje. Silnou stránkou bytů jsou zejména praktické dispozice související s promyšlenými půdorysy, které poskytují dostatek úložných prostor. Ke každému bytu je možno přikoupit garážové stání.

Standardní vybavení:

Interiéry nových bytů se nabízejí ve dvou odlišných standardech, a to Komfort a Komfort Plus. Při včasné koupi je možné využít bezplatného variantního řešení v rámci nabízených standardů vybavení bytu. Vybírat si můžete hned z několika barevných odstínů dveří, laminátových a dřevěných plovoucích podlah, obkladů i dlažby v koupelnách a na WC.
Podlahy: laminátová plovoucí podlaha Kronopor Strong Line, dub Elegant, tř. 32 (na výběr dub Spreewald, Highland nebo Reykjavik), v obývacím pokoji a ložnicích, kuchyni, komoře a na chodbě, v koupelně a na WC keramická dlažba Lasselsberger, Unistone, tmavě šedá (na výběr slonová kost, světle šedá, světle béžová),
obklady a vybavení koupelen a WC: keramické obklady Lasselsberger, Unistone – bílá, béžová a další 3 varianty, umyvadlo a umývátko Jika Lyra plus, bílá, akrylátová vana Kaldewei, akrylátová sprchová vanička Jika Olymp, bílá, chromované pákové baterie Hansa Pico, závěsné WC Jika Lyra plus, příprava pro pračku, otopný žebřík Korado,
okna/balkonové dveře: plastová eurookna, venkovní horizontální žaluzie,
kuchyně: příprava pro kuchyňskou linku,
zárubně a dveře: vstupní dveře Sapeli, plné, protipožární, fólie javor struktur, bezpečnostní kování Cobra, vnitřní dveře Sapeli Standard 10 L/P, plné, jednokřídlé, fólie javor (na výběr dále bílá, dub, ořech), do obývacích pokojů prosklené, zárubně obložkové, fólie javor,
slaboproudé rozvody: příprava pro rozvedení telefonu a televizniho signálu, datová síť a možnost napojení na kabelovou televizi, videotelefon atd.,
topení: ústřední vytápění, otopná tělesa, konvektorové nástěnné a podlahové u balkonových sestav, termostatické ventily, samostatné měření,
plus: součástí všech bytů v prvním podlaží bude elektrická zabezpečovací signalizace.

Platební podmínky

Rezervační poplatek 57 500 Kč vč. DPH (samostatný byt) nebo 60 500 Kč vč. DPH (byt + garážové stání) je splatný do 5 dnů od podpisu rezervační smlouvy a je 1. zálohou podle následujícího splátkového kalendáře:
2. záloha ve výši 15 % + DPH z předmětu koupě je splatná do 14 dnů od podpisu Smlouvy o budoucí kupní smlouvě
3. záloha ve výši 50 % + DPH z předmětu koupě je splatná do 14 dnů po dokončení monolitické konstrukce stropu nad posledním nadzemním podlažím
4. záloha ve výši 30 % + DPH z předmětu koupě je splatná po dokončení vnitřních omítek bytové jednotky
Zbývající část kupní ceny je splatná před podpisem kupní smlouvy podle vystaveného zálohového listu.
Pokud již byla dokončena některá z fází výstavby, slučují se jednotlivé platby po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní. Pro všechny nové klienty má společnost Skanska připraveny speciální benefity, jejichž konkrétní podobu můžete najít na internetových stránkách
www.skanska.cz/reality.

Ceny bytů:

Ceny volných bytů se pohybují v rozmezí od 2 449 000 Kč do 7 369 000 Kč vč. DPH. Garážové stání pořídíte od 215 000 Kč do 250 000 Kč vč. DPH. Sklepní kóje se prodává od 13 500 Kč vč. DPH.

Lokalita:

Celý projekt je budován v Praze 11 na okraji Jižního Města v místní části Háje a plně využívá sousedství plné zeleně nejen k výhledům, ale i k výletům, protože se odtud můžete vydat podél Milíčovského potoka a několika rybníků až k Botiči a Hostivařské přehradě, která je významným rekreačním centrem této oblasti s četnými možnostmi sportovního vyžití, ať už jde o báječné koupání nebo jízdu na kole po místních cyklostezkách.
Jižní Město disponuje výtečnou občanskou vybaveností. Jsou tu školy, školky, úřady, zdravotnická zařízení i obchody. V blízkosti projektu najdete kupříkladu Polikliniku Bioregena s komplexní zdravotní ambulantní péčí, dvě lékárny, pro nakupování diskont Norma, Penny Market a jen dvě stanice metrem Obchodní centrum Chodov. Deset minut chůze je vzdáleno Fitnes Opatov, o kousek dál centrum squash point a další podniky pro trávení volného času.
Ke stanici metra trasy C je to sotva deset minut pěší chůze. Odtud se pak už za 17 minut dopravíte do centra města. Zastávka MHD je přímo v areálu, a pokud použijete auto, dostanete se už za pár minut na dálnici D1.

Fotogalerie:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Projekty bytů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.