BYDLENÍ ÚVALY

Po úspěšném projektu Rezidence Drahobejlova v Praze 9-Vysočanech přichází společnost Palmer Capital na realitní trh s dalším developerským projektem. Jedná se o první etapu velkého příměstského rezidenčního projektu, který Palmer Capital v Úvalech startuje na 65 ha pozemků. Ve finále by za Úvaly měla vzniknout plnohodnotná městská čtvrť, nikoli jako další satelit, ale jako živé město se vším co k tomu patří. 

Bydlení Úvaly ocení nejen příznivci nízkoenergetického bydlení, ale i lidé, kteří chtějí bydlet blízko přírody a hledají příměstské bydlení se snadnou dopravou do centra Prahy, protože z nedalekého nádraží jezdí vlak ve špičkách každých 15 minut a za 25 minut jste už v centru Prahy na Masarykově nádraží.

Koncepce projektu:

Byty z 1. etapy jsou umístěny ve třech bytových domech, které přirozeně navazují na nynější zástavbu a doplňují tak dnešní Úvaly v jejich charakteru příjemného a obytného městečka. Velký důraz je kladen také na architektonické řešení a kvalitní provedení. Vnější vzhled domů vyvažuje tradiční a moderní prvky a vytváří pestrý charakter zástavby. Domy jsou vybaveny osobním výtahem. Ke každému bytu náleží parkovací stání zřízené v okolí domu.
Byty a domy budou vybudovány moderními ekologicky efektivními technologiemi s použitím vápenopískových zdicích bloků a budou vybaveny výkonnými tepelnými čerpadly, která budou celoročně sloužit nejen jako zdroj tepla pro vytápění, ale také i pro ohřev teplé vody. Konstrukce staveb splňuje požadavky energeticky úsporných domů třídy B, čímž zajišťuje budoucím majitelům výraznou úsporu na provozních nákladech bytu.

Typy bytů:

V první části projektu vznikne celkem 22 bytů v dispozicích 1 + kk až 3 + kk včetně 4 mezonetů 3 + kk. Každý byt disponuje venkovním prostorem, ať už balkonem, lodžií, terasou, nebo předzahrádkou. Zajímavostí bytů v horních patrech jsou zelené střešní terasy z přírodních materiálů se zatravněním a suchomilnými rostlinami, které umožňují výhledy do okolní krajiny.

Standardní vybavení:

STANDARDNÍ VYBAVENÍ
A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Interiéry bytů jsou nabízeny ve dvou úrovních vybavení STANDARD a NADSTANDARD, které odpovídají vyšším nárokům na bydlení s použitím kvalitních ekologických a přírodních materiálů.
Aktuální informace najdete na
www.bydleniuvaly.cz.

Platební podmínky

STANDARDNÍ VYBAVENÍ
A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Interiéry bytů jsou nabízeny ve dvou úrovních vybavení STANDARD a NADSTANDARD, které odpovídají vyšším nárokům na bydlení s použitím kvalitních ekologických a přírodních materiálů.
Aktuální informace najdete na
www.bydleniuvaly.cz.

Ceny bytů:

Ceny bytů se v závislosti na jejich dispozici a poloze pohybují v rozmezí od 1 590 000 Kč do 4 399 000 Kč vč. DPH, jsou konečné a zahrnují i parkovací stání a příslušenství, pokud k bytu náleží.

Lokalita:

Úvaly disponují rozsáhlou občanskou vybaveností, jako jsou mateřské školy, základní škola, zdravotní středisko, banky, supermarkety, restaurace, obchody a jiné služby, koupaliště a různá sportoviště, aktivní spolky. Úvaly jsou obklopeny lesy s množstvím vycházkových cest a cyklistických stezek.
Samotný obytný areál je navržen jako místo, kde se život nebude odehrávat pouze v privátních zónách, ale jsou zde také plánovány kapacitně odpovídající objekty občanské vybavenosti, jako jsou mateřské školy, první stupeň základní školy, sportoviště, veřejné prostory, obchodní plochy a další zařízení, která budou budována postupně v rámci jednotlivých výstavbových částí.

Fotogalerie:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Projekty bytů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.