Rigips zdokonalil nákup stavebnin na internetu

Společnost Rigips, přední dodavatel systémů suché vnitřní výstavby, spustila nový e-shop. Jedná se o nejpropracovanější internetový obchod specializovaný na prodej sádrokartonu a příslušenství. Podstatně usnadňuje nákup stavebního materiálu, protože pracuje s celkovým konstrukčním řešením podle specifických potřeb zákazníka. Zároveň také spočítá spotřebu materiálu.

Zákazník tak na nic nezapomene a nemusí se do stavebnin několikrát vracet. Systém navíc garantuje kompatibilitu jednotlivých stavebních komponentů a ručí tedy za maximální kvalitu. A pokud si přesto zákazník nebude vědět s nákupem rady, může zavolat do Centra technické podpory Rigipsu. Takovou službu obyčejné e-shopy nenabízejí.

 

Srdcem obchodu je přehledný kalkulátor spotřeby materiálu a ceny, který zákazníkům výrazně usnadňuje nákupy. Potřebuje-li zákazník například vystavět podkroví, zadá typ konstrukce, výměru místnosti a systém mu spočítá příslušné množství sádrokartonových desek, profilů, tmelů a dalšího příslušenství. A samozřejmě orientační cenu. Nakupujícího pak kontaktují nejbližší smluvní stavebniny, které si sám vybral, a domluví s ním termín vyzvednutí materiálu.

Nákup materiálu suché výstavby na Rigips e-shopu je opravdu jednoduchý:

1) Zvolíte část interiéru, kterou chcete řešit, typ konstrukce a zadáte výměru.

2) Systém spočítá spotřebu materiálu a orientační cenu.

3) Vyberete si prodejní místo.

4) Vytisknete si kompletní objednávku s přehledem materiálu, který systém současně zasílá na vybranou prodejnu.

5) Navštívíte stavebniny, kde pro vás již mají materiál připravený.

Vyzkoušejte si Rigips e-shop na www.rigips.cz/eshop

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dřevostavby, Dům a byt, Interiér, Koupelny, Kuchyně, Ložnice, Mobilní domy, Stavba, Střechy, Vytápění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.