Chcete vidět na vlastní oči, kudy Vám utíká teplo a peníze? Objednejte si prohlídku termokamerou a ušetřete!

Infračervená termografie je zajímavý vědní obor, který se zabývá analýzou rozložení teplotního pole na povrchu tělesa a to bezkontaktním způsobem. K tomu nám pomáhá termovizní kamera. V oblasti stavebnictví nám termokamera dokáže spolehlivě objevit zvýšené tření nebo namáhání konstrukčních materiálů.

Můj dům můj hrad

Mnoho majitelů rodinných domů trápí vysoké náklady za vytápění a stále rostoucí ceny energií. Starší budovy i novostavby často vykazují konstrukční závady, které se projevují nehospodárným nakládáním s teplem, snížením tepelné pohody a životnosti stavebních materiálů, což může vést až ke zhoršení statiky budovy.

Noční můrou projektantů jsou zejména tepelné mosty, které zhoršují celkovou energetickou bilanci stavby. Rovněž vytvářejí podmínky pro vznik plísní. Ty často rostou na místech, kde je nelze vizuální kontrolou odhalit a likvidovat. Plísně jsou nejen zhoubné pro některé konstrukční materiály, např. trámy krovu a střešní latě, ale jsou silnými alergeny s karcinogenními účinky.

Termovize neodhalí nejen tepelné mosty, ale objeví i nedostatečnou izolaci obvodového pláště budovy. Častým viníkem vysokých nákladů na topení jsou stará okna nebo nevhodné usazení nových oken. Největší úniky tepla však jsou do prostoru půdy.

Udělám si sám? casino online

Měření termovizí vypadá zdánlivě jednoduše, ale opak je pravdou. Abychom dosáhli věrohodného výsledku, musí mít obsluha termokamery velkou zkušenost a odborné znalosti. Musí být schopna posoudit, jak zajistit spolehlivost měření, vyhodnotit zdroje problémů a také musí umět negativní vlivy bezpečně eliminovat. Proto měření raději svěříme do rukou odborníků, než to zkoušet sami.

Ale jak na to?

Máte-li dům s dutým trámovým stropem bez izolace a nebo nevyužitou půdou bez izolace, zjistěte na vlastní oči sami, jaké nejlevnější opatření Vám ušetří teplo a tisíce!
Úspory lze dosáhnout zateplením nebo třeba výměnou oken.

Porovnejte si sami náklady a návratnost zateplení stropu se zateplením stěn a oken!

výměna oken zateplení stěn či fasády
foukaná izolace
stropu MAGMARELAX®
návratnost investice 20 a více let 4 – 5 let 30 a více let
doba realizace 2 – 5 dní 3 – 5 hodin několik týdnů
další nezbytné úkony zednické práce, úklid, malování několik malých otvorů lešení, nová fasáda, dokončovací práce a úklid

 

Objednejte si měření termokamerou ZDARMA a zároveň splňujete tyto podmínky:

  • 1. jste vlastníkem domu nebo objektu s dutým trámovým stropem bez izolace a nebo nevyužitou půdou bez izolace
  • 2. nebo máte ve stropě nebo na půdě starou izolaci, která už neizoluje
  • 3. už dále nechcete nesmyslně utrácet za energie; naopak rádi ušetříte čas, teplo, peníze a
  • 4. nabídka nezávazného měření termokamerou a konzultací ZDARMA Vás zaujala

pak prosím neváhejte a objednejte prohlídku domu. V zápětí Vás bude kontaktovat náš technik, který se s Vámi domluví na vhodném termínu prohlídky.

Objednejte si proměření úniků tepla termokamerou zdarma a získejte 20% slevu na foukanou minerální izolaci MAGMARELAX ECO

Více na www.magmarelax.cz/termokamera nebo na bezplatné lince 800 100 533.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dřevostavby, Dům a byt, Mobilní domy, Stavba, Střechy, Vytápění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.