SUNIZER, PRVNÍ TUBUSOVÝ SVĚTLÍK ČESKÉ VÝROBY

Tubusové světlíky jsou známé po celém světě. Většina těchto tubusových světlíků či světlovodů na českém trhu pochází ze zahraničí. Naše společnost ABC,s.r.o. se sídlem v Brně přišla na trh s vlastním tubusovým světlíkem s patentovaným názvem SUNIZER.

Jde o ryze český výrobek, jehož užitné vlastnosti energetické, ekologické a především ekonomické byly mnohokrát oceněné nejen samotnými uživateli, ale i odbornou komisí a to na Mezinárodních stavebních veletrzích v Praze či v Brně.

Tento speciální tubusový světlík SUNIZER vzešel z několikaletého vývoje, který si dal za cíl zdokonalit původní klasické světlíky, aby byly schopny přenášet světlo nejen přes šířku střešní konstrukce, ale i přes půdní prostor, či patro až do přízemí objektu.
Díky vlastnímu vývoji a vlastní výrobě jsme schopni poskytnout 100% servis.

Největší výhodou sunizerů je možnost dodávky jak čtvercového tvaru stropního krytu, tak i klasického kruhového, které jsme schopni dodat ve více designových tvarech a barvách.
Tyto spodní kryty zvané difuzéry obsahují patentovaný systém optických čoček označovaných jako „Fresnelovy čočky“.
Díky využití Fresnelových čoček má spodní difuzér kvalitnější rozptyl světla a působí mnohem atraktivněji.

Světlovodný tubus sanizérů je standardně dodávaný se systémem pevného hliníkového plechu se superreflexní vrstvou technického stříbra.
Tento materiál má nesrovnatelně větší účinnost svítivosti než světlovodné tubusy flexibilní. Takto dokonalý tubus dodáváme ve čtyřech průměrech (230mm, 330mm, 430mm a 530mm).

Velkou předností tubusového světlíku SUNIZER je jeho univerzálnost a snadná instalace do stavby a to jak do novostavby, tak i například při rekonstrukcích. Nadstřešní část je optimalizovaná pro české střešní krytiny a je aplikovatelná jak pro šikmé, tak pro ploché střechy. Navíc lze SUNIZER snadno kombinovat s nejmodernějšími úspornými prvky jako jsou např. LED diody, které umožňují použít světlovod i jako běžné noční svítidlo.

Prvkem, který tento produkt předurčuje pro použití i do pasivních domů, je tepelně-izolační vložka THERMIZER se součinitelem prostupu tepla včetně vlivu osazení Usun = 0,534 W/m2K). Pomocí použití tohoto prvku lze splnit požadavky pasivních domů a zajistit tak zanedbatelné tepelné ztráty. Současně je tento prvek vzduchotěsný a parotěsný, tudíž eliminuje riziko kondenzace a bez problémů splní Blowdoor test.

Věřím, že Vás náš produkt zaujme a pokud budete mít dotazy, případně budete mít zájem o osobní konsultaci např. za účelem zaměření tohoto českého světlovodu SUNIZER do Vašeho domečku, tak se na nás prosím obraťte.

Pozvánka na veletrh
Jedinečnou možnost prohlédnout si světlovod SUNIZER „naživo“ budou mít návštěvníci blížícího se 18. mezinárodního stavebního veletrhu IBF, který se bude konat ve dnech
23.–27.4. 2013 v Brně. Společnost ABC, s.r.o. připravuje pro návštěvníky tohoto stavebního veletrhu venkovní expozici (stánek G 007), kde budou nainstalované světlovody přímo pod oblohou. Vybere si snad každý.

KONTEKT

Bc. Lukáš Haas
Mobil:+420 724 161 913
e-mail: lukas.haas@abcweb.cz
web: www.ceskysvetlovod.cz

FOTOGALERIE

 

MAPA

[googleMap name=“ABC – AMERICAN BOHEMIAN CORPORATION s.r.o.“ width=“425″ height=“350″]Ledárenská 57 620 00 Brno-Holásky[/googleMap]

Příspěvek byl publikován v rubrice Dřevostavby, Dům a byt, Interiér, Koupelny, Kuchyně, Ložnice, Mobilní domy, Stavba, Střechy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.