Zastřešení terasy CORSO dotváří domov…

Zastřešená terasa nabízí kontakt s okolím domu za každého počasí po celý rok. Posuvné zastřešení CORSO navíc umožňuje uzavřít terasu jako zimní zahradu, ale také ji plně nebo částečně otevřít pro větší volnost pohybu a přísun čerstvého vzduchu.

Zastřešení terasy CORSO od tradičního českého výrobce ALUKOV se vyrábí na míru a vyznačuje se snadnou manipulací, vysokou kvalitou, dlouhou životností i mnoha technologickými patenty. Hliníkové profily jsou dostupné v mnoha barevných i tvarových variantách a nerušený panoramatický výhled zajišťují výplně z bezpečnostního skla. Ty lze ovšem v případě potřeby nebo prudkého slunce zakrýt zabudovaným stíněním.

I přes bytelnost celého systému klouzají jednotlivé části zastřešení po pochozích kolejnicích až překvapivě hladce a zvládne je otevřít i malé dítě. Nechtěnému odsunutí části zastřešení ale snadno zabráníte s pohodlným zamykáním v úrovni pasu EASY UP, kdy se nemusíte ohýbat pro zabezpečení jednotlivých segmentů až k zemi. Mezi další vylepšení, které ALUKOV k zastřešení CORSO dále nabízí, patří také moskytiéra nebo elektrický posuv segmentů.

Zkrátka ale nepřijdou ani čtyřnozí mazlíčci, kteří mají ve stěně zastřešení svůj vlastní vchod. Pokud jim to dovolíte, mohou využít volný přístup na zahradu přímo z terasy. Terasu je tak díky speciálnímu vchodu možné zavřít bez obav, že se domácí mazlíček nebude moci dostat zpět do domu.

Tip na využití terasy:

Kuchyňka na čerstvém vzduchu

Uspořádejte rodině nebo přátelům nezapomenutelnou oslavu na čerstvém vzduchu – přestěhujte své kuchyňské náčiní na terasu. Před případným deštěm i silným větrem vás ochrání posuvné zastřešení terasy CORSO, které v případě potřeby lehkým pohybem uzavřete. Díky zastřešení se zabudovanou moskytiérou se zbavíte i nepříjemného hmyzu a okolního prachu, snížíte doléhající hluk z okolí a zároveň nebudete během oslavy rušit sousedy.

 
Společnost ALUKOV přizpůsobuje svá zastřešení vždy každému zákazníkovi na míru tak, aby se perfektně hodila k terase, domu i zahradě, ale také aby splnila jeho představy. Zastřešení poté působí stejně dobře, jako by se s ním počítalo již před samotnou stavbou domu. Originální české zastřešení CORSO tak vyniká nad sériově vyráběnými výrobky, které si navíc musí zákazníci sestavovat sami.

Výhodou je i zajištění kompletního procesu zastřešení terasy od jednoho dodavatele. ALUKOV kromě předprodejní konzultace a nezávazného doporučení nejvhodnějšího řešení pro konkrétní dům a samotnou výrobu na míru zajišťuje i včasnou dodávku a instalaci. Poskytuje také na trhu neobvyklý 18měsíční poprodejní servis a až 15letou záruku na výplně. Můžete si tak být jistí, že vám zastřešení bude bezproblémově sloužit desítky let.
Zastřešení CORSO je možné vidět v showroomech ALUKOVu v Praze a Orli u Chrudimi nebo od 20. do 23. 4. na Stavebních veletrzích Brno. Zde máte příležitost si na vlastní kůži vyzkoušet lehkost otevírání i další technická vylepšení a přesvědčit se o špičkové řemeslné výrobě zastřešení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dřevostavby, Dům a byt, Interiér, Stavba, Střechy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.