TRAMPOLÍNA – MODERNÍ DOPLNĚK VAŠÍ ZAHRADY

Hledáte příjemný způsob, jak po práci relaxovat na zahradě? Nebaví Vás už okopávání záhonků, sekání trávy či grilování? Vyzkoušejte trampolínu!

Možná si myslíte, že je to záležitost spíše pro děti, ale divili byste se, jak jsou trampolíny populární především mezi ženskou populací. Trampolína totiž dokáže efektivně zpevňovat zadeček, stehna a problémové partie břicha. Do cvičení zapojíte nejen svaly, ale celé tělo, posílíte motoriku, srdce i plíce. Uvidíte, že po intenzivním cvičení na trampolíně se budete cítit příjemně unavená, ale i odpočatá. Pro toto cvičení jsou vhodné trampolíny s menším průměrem skákací plochy – 244 nebo 305 cm. Důležité je mít trampolínu s ochrannou sítí a krytem pružin, aby nedošlo k poranění při skákán

Trampolínu však milují i děti. Ti však nejsou samotáři a největší zábava je skákání více dětí najednou. V tomto případě už doporučujeme trampolínu větší, min. 366 cm nebo ještě lépe 396 – 457 cm průměru skákací plochy. Tento rozměr už zaručuje bezvadnou zábavu pro všechny!

Důležité je umístění trampolíny. Lze ji postavit jak na travnatý, tak betonový povrch. Vždy by měl být rovný, aby trampolína nebyla nakloněná. Správná montáž zajistí dokonalé usazení. Při umístění na beton je možné tlumit nárazy podložením např. filcem nebo kusem starého lina.

Nalákali jsme Vás ke koupi trampolíny a rozhodujete se, jakou koupit? Je pravda, že na trhu je nepřeberné množství modelů a typů. My jsme dali přednost trampolínám HOOPI  hned z několika důvodů:

1) Trampolíny HOOPI jsou kvalitní

Trampolíny jsou vyráběny pro českého dodavatele přímo na zakázku a tak je definovaná kvalita a parametry produktu. Trampolíny mají zesílené stěny trubek na 1,4 mm, vylepšenou ochranou sít a kvalitní skákací plochu amerického typu s hladkým PP povrchem, odolným proti povětrnostním vlivům a UV záření.

2) Trampolíny HOOPI  jsou bezpečné
Trampolíny HOOPI mají vnitřní ochrannou síť, která je, na rozdíl od konkurenčních nabídek, uchycena před pružinami a nedovoluje tak kontakt nohy s pružinami. Samozřejmostí je i ochranný kryt pružin. Více se o bezpečnosti trampolíny dozvíte i na www.bezpecne-trampoliny.cz

3) Trampolíny HOOPI před expedicí kontrolujeme
Snažíme se, abyste dostávali maximálně kvalitní zboží a tak každou zásilku před odesláním zkontrolujeme, zda je v ní vše potřebné.

Pokud se rozhodnete koupit trampolínu, určitě ji objednejte na www.garfun.cz.  Většinu trampolín máme skladem a expedujeme do 24 hodin po obdržení objednávky. Doprava je samozřejmě zdarma!

Těšíme se na Váš nákupe a věříme, že s naší trampolínou si užijete hodně zábavy!

FOTOGALERIE

MAPA

[googleMap name=“ Trading eshop, s.r.o.“ width=“425″ height=“350″]Vídeňská 74 252 42 Vestec u Prahy[/googleMap]

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.