Ubytování v Olbesdorfu-Žitavě již od 100 EUR měsíčně

Máte zaměstnance, či klienty, pro které hledáte ubytování? Dopřáváte jim komfort svozu z bydliště do zaměstnání? Chcete zvýšit svou prestiž na trhu práce? Právě pro vás je určena nabídka pronájmů v německém Olbersdorfu-Žitavě. Byty se nacházejí v domech v jednom sídlištním bloku a to kousek od hranic s ČR.

Výhodou tohoto bydlení je nejen fakt, že máte všechny zaměstnance na jednom místě, čímž odpadá starost o jejich snadný svoz do zaměstnání, ale také kompletní vybavenost bytů, snadná dostupnost automobilovou i hromadnou dopravou z ČR a výhodné ceny za pronájem už od 100 EUR měsíčně.

V nabídce jsou bytové jednotky s šesti, devíti, či jedenácti lůžky, přičemž každá jednotka je vybavena kuchyní, sociálním zařízením, nábytkem i Wi-Fi. V blízkosti bydlení je veškerá občanská vybavenost (obchody, lékárny, školy…). Oblast se nachází v krásném prostředí nedaleko Olbersdorfského jezera, oblíbeným místem pro procházky i sportovní vyžití.

Dopravní spojení se Žitavou zajišťují autobusy č. 5 a 6, které jezdí dvakrát za hodinu. Do Liberce jezdí ve stejné frekvenci vlak. Vzdálenost do Hrádku nad Nisou 20 minut, do Liberce 25 minut automobilem. Ubytování v Německu je pro Čechy atraktivní nabídkou nejenom k bydlení, pracovní příležitosti ale i výhodou pro rodiny s dětmi.

Více informací najdete na stránkách www.ubytovani-nemecko.eu

Příspěvek byl publikován v rubrice Financování bydlení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.