Vítejte v první třídě!

Hledáte inspiraci pro nové kuchyňské spotřebiče a chcete si pořídit také odsavač par? Pokud si přejete mít doma tichou, výkonnou a elegantní digestoř, není vhodné vybírat výrobek stejné značky, jakou mají ostatní spotřebiče. Většinou jsou pak digestoře spíše doplňkem interiéru než funkčním zařízením. Téměř vždy je vhodnější obrátit se na společnost, která se na daný produkt specializuje.

Digestoře Sirius jsou výjimečné kvalitou zpracování, materiálem i svým designem. Vstup sání je vždy navržen tak, aby účinnost proudění vzduchu byla maximální. Toho je docíleno buď podtlakovými komorami, nebo štěrbinovým sáním či nedělenými kovovými tukovými filtry z mnoha vrstev.

Společnost SIRIUS, s. p. a., byla založena v roce 1996 a zaměřuje se na výrobu a vývoj vysoce kvalitních odsavačů par. Už v době svého vzniku předvídala vývoj technologií v oblasti odsávání a v současnosti diktuje nové trendy. Mezi inovacemi, které společnost přinesla na světový trh s digestořemi, byl například už v roce 1997 hliníkový motor. Jako první uvedla na trh stropní digestoře i výsuvné odsavače par z pracovní desky pro ostrůvkové kuchyně. V současné době společnost spolupracuje s keramickými mistry z italské oblasti Deruta, jejíž keramika je vyhlášená po celém světě. Díky této spolupráci vznikají ručně vyráběné keramické digestoře. Každý kus je výjimečný a originální.

Komínové digestoře od společnosti Sirius jsou většinou vybaveny horním i zadním odtahem. Díky tomu nepotřebují odtahové digestoře komínek, a jsou tak designově čistší. Jestliže si k odsavači zakoupíte uhlíkový filtr a naistalujete ho, proměníte svoji digestoř na recirkulační a v tom případě nebude potřebovat ani odtah.

Přejeme vám šťastný výběr vašeho odsavače par.

vaše Digestoře SIRIUS, s. r. o.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Kuchyně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.