Unikátní technologie

EKOplus24-72 je nadčasová unikátní technologie, přístroj, určený pro dokonalou ochranu bioenergetické složky živých bytostí, zejména člověka.

EKOplus patří do skupiny speciálních výrobků, jež jsou označovány jako Blank slate technology → technologie, která je čistá a pro člověka naprosto bezpečná.

Díky své specifické konstrukci umí EKOplus zpracovávat tři druhy přírodních volných energií a vytvořit z nich energetické pole tvaru přesné koule, o průměru 24, nebo 72 metrů. Člověk, zvíře, rostlina a dokonce i výrobky, jsou-li v poli generovaném EKOplus, jsou zde chráněny před negativním působením energetických vyzařování, známých pod názvem geopatogenní zóny. Takto vzniklé pole tvaru koule, si přístroj EKOplus vyrábí vlastně sám pro sebe → potřebuje k tomu jen energie ze Země, ty jsou stálé a také správně nainstalovat, což zajistí znalý člověk. Přístrojovému poli je jedno, kdo, nebo co v něm je a také, změny v dislokaci a síle projevů GPZ, jsou při činnosti EKOplus naprosto nepodstatné, přístroj funguje stále stejně kvalitně.

************************************************************************
EKOplus24-72 je dokonalý ochránce před nežádoucím působením GPZ na člověka. Jeho hlavní funkcí je vytvoření celkově příznivého klimatu v prostoru jakéhokoliv obývaného prostoru, tj. rod. domu, činžovního domu, velkých průmyslových budov, ale i nemocnicích, úřednických budovách atp.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.