Peří nechte kachnám, letos jsou in thermopřikrývky!

Datum v kalendáři i rtuť teploměru nám už pár dní hlásí, že podzim už má namále. A stejně jako už jste už určitě vytáhli ze skříní kabát nebo zimní bundu a sandále a plavky uložili na další sezonu, je na čase vyměnit lehké ložní pokrývky za něco hřejivějšího. Pokud se vám právě orosilo čelo při představě, že jste ještě nestihli nechat vyčistit vaše péřové peřiny, poděděné po babičce, máme pro vás návrh. Co kdybyste vaší posteli pořídili vybavení, které vás udrží v teple, je velmi nenáročné na údržbu a navíc opravdu lehké a příjemné na dotek?

Duté vlákno místo peří

Přesně takové výhody mají totiž zimní přikrývky a polštáře plněné dutým vláknem. Zatímco péřové polštáře jsou objemné, často těžké a mohou se používáním slehnout, technologie používající k plnění polštářů dutá vlákna zajišťuje, že výrobky si drží svou kvalitu po dlouhou dobu. Zimní varianta, thermopřikrývka z dutého vlákna, vznikla spojením dvou takovýchto přikrývek. Mezi nimi je vzduchová kapsa, která dobře izoluje a vy tak budete pořád v teple. Tenhle komfort si můžete dopřát i v případě, že s partnerem sdílíte jednu velkou peřinu. Francouzské přikrývky, které jsou pro páry ideální, se totiž také dají sehnat v thermovariantě  a to i v prodloužené verzi.

Nezapomínejte na polštáře

Pokud uvažujete o koupi nových přikrývek, určitě byste neměli zapomenout na výměnu polštářů. Když už pohodlí, tak se vším všudy. A na polštářích s povlakem obohaceným o výtažek z Aloe Vera se vám bude spát opravdu příjemně. Kdo není příznivcem rostlinných výtažků, může zvolit buď úplně obyčejný polštář s hebkým povlakem z polyesteru, nebo vyzkoušet Antistress polštáře. Ty mají v polyesterové tkanině zabudovaná karbonová vlákna, která slouží k odvádění napětí z těla spáče.

Dopřejte si pohodlí a kupte si nové přikrývky. Vyspat se pěkně v teple, to je k nezaplacení!

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.