Správa nemovitostí v Praze

Jsme prověřená společnost PPM, a.s. s 25 lety tradice, která poskytuje komplexní služby v oblasti správy nemovitostí v Praze. Soustředíme se na spolupráci se Společenstvím vlastníků bytových jednotek (SV), ale i na jednotlivé majitele bytových a nebytových prostor, pro které zajišťujeme ekonomickou o technickou správu objektů. Přenechejte starosti s náročnou správou našich budov nebo vedení SVJ odborníkům a ušetříte nejen čas i spoustu starostí, ale i značné množství finančních prostředků.

Profesionální správa nemovitostí v Praze

Jste Společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ), které má opakovaně problémy s volbou svých členů nebo statutárního předsedy? Složitě objednáváte různé služby související se správou objektů u mnoha různých dodavatelů? Pak je tu PPM, a.s. právě pro vás.

Zajistíme profesionální správu nemovitostí v Praze a okolí. Vezmeme si na starost ekonomickou i technickou správu budov a dokonce zastoupíme náročnou pozici předsedy SVJ. Pro hladký přechod stačí pouze upravit stanovy SVJ, aby bylo umožněno převzít správu společenství fyzickou nebo právnickou osobou, která v domě nevlastní bytovou jednotku. Dále je nutné vytvořit kontrolní komisi, nebo funkci revizora a pak už jen svoláte shromáždění, kde dané změny odsouhlasíte.

Ekonomická správa nemovitostí

Ekonomická správa nemovitostí zahrnuje veškeré úkony, které souvisí s povinnými evidencemi, účetnictvím, správou plateb a vyřizováním závazků i pohledávek.

Zajistíme za vás evidenci všech vlastníků jednotek a jejich nájemníků. Vypočítáme zálohy i příspěvky do fondu oprav a budeme evidovat všechny zálohové platby nájemníků, které jednou ročně vyúčtujeme. Dále zařídíme mimosoudní vymáhání pohledávek a případně připravíme podklady pro soudní řízení. Povedeme evidenci nákladů a budeme se efektivně snažit o jejich minimalizaci. Budeme evidovat všechny pojistné události a zastoupíme vás při jejich řešení. V neposlední řadě vždy připravíme veškeré podklady pro shromáždění Společenství vlastníků bytových jednotek a zajistíme součinnost s výborem v případě investic. K našim službám navíc garantujeme pojištění až na 50 milionů Kč při škodě způsobené třetím osobám.

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Financování bydlení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.