Postavte si domácí wellness – poradíme vám na co nezapomenout

Určitě znáte veřejná wellness, se kterými se lze potkat v hotelu, penzionu nebo aquaparku. Jsou to oázy klidu, relaxace a často i luxusu. Určitě jste už někdy přemýšleli o tom, že byste měli rádi něco podobného ve svém domě či bytě. Ale jak začít?

Jak najít dodavatele domácího wellness

Když začnete hledat na internetu, kdo by vám domácí wellness postavil, napadne vás, že tuto službu nabízí kdekdo. Jenže v tom je ten háček – pokud má wellness fungovat a nechcete utrácet zbytečně velké náklady za energie, musí být celý komplex (ať už se jedná o malé či velké wellness) v rovnováze. Mokré prvky musí správně a promyšleně navazovat na suché části domácího wellness atd., je toho zkrátka hodně.

My ve Wellness Vision stavíme domácí wellness více než deset roků. Za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti nejen s technologiemi, ale hlavně tím, jak je dokonale provázat. Pro nás znamená domácí wellness soulad designu, uspořádání a bezproblémového provozu. Našim klientům nabízíme realizaci wellness na klíč – od návrhu, přes realizaci a následný servis.

Srdcem domácího wellness je sauna

Máte rádi velké teplo? Pak je pro vás ideální Finská sauna – kamna ohřívají vzduch na teplotu kolem 100 °C a vaše tělo se tak dokonale prokrví a kůže se hydratuje. Pokud si chytře pořídíte speciální kamna, vaše finská sauna na míru se jednoduše promění v Bio saunu (aromaterapie a vzduch ohřátý na nižší teplotu).

Jestliže vás vysoké teploty nelákají, vyberte si raději infrasaunu. Tam je teplota jen kolem 30 – 60 °C a místo ohřevu vzduchu infrazářiče prohřívají přímo vaše tělo. Doporučujeme značkové infrazářiče Vitae, které infrapaprsky prohřejí vaši pokožku až do hloubky 3–4 cm.

U nás nezáleží, kolik máte prostoru – pro domácí wellness navrhujeme a stavíme sauny na míru, takže využijeme každičké místo.

Po saunování následuje ochlazení

Saunování bez následného ochlazení vlastně postrádá smysl. Změna teploty šokem je proto velmi důležitá. Ve vašem domácím wellness tedy nesmí chybět ochlazovna – způsob, jak se rychle zchladit.

Nejlevněji vychází ochlazovací sprcha, či polévací vědro anebo ochlazovací káď. Dokonalejší domácí wellness obsahuje stroje na led (ledovač) nebo sněhopád, kde se ochlazení děje drobnými vločkami opravdického sněhu.

Bublinky a voda = whirpool

Není nic lepšího než se po náročném dni nechat masírovat vzduchovými bublinkami proudícími v příjemně teplé vodě. Vířivka dodá vašemu soukromému wellness punc luxusu, takže se budete cítit jako v nebi.

Whirlpool vašeho domácího wellness dokonale uleví unaveným kloubům a uvolní namožené svaly, ztuhlý krk či záda.

K domácímu wellness stačí jen jediný krok

Kontaktujte nás a my vám pomůžeme realizovat vaše sny o dokonalé domácí relaxaci. My ve Wellness Vision spojíme jednotlivé prvky domácího wellness do perfektně fungujícího harmonického celku. Vaše wellness navrhneme, dodáme a na míru nainstalujeme.

Pro začátek nás kontaktujte anebo se za námi zastavte v našem Showroomu v Praze Uhříněvsi – představíme vám a ukážeme 8 druhů saun, ochlazovnu, parní kabinu a mnoho dalšího.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Stavba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.