5 důvodů, proč si pořídit saunu na klíč

Ráno příjemný rozjezd v infrasauně, večer zasloužený odpočinek ve finské aroma sauně. Nechte si postavit saunu přesně podle svých představ, takovou, která se stane opravdovou součástí vašeho domova.

Saunování podporuje fyzickou i duševní pohodu, detoxikuje organizmus a posiluje imunitní systém. Těchto blahodárných účinků dosáhnete při pravidelném saunování – alespoň jednou týdně. Ne vždy ale v nabitém programu najdete čas. Řešení je snadné – domácí sauna na klíč. Saunujte se, kdy chcete a v pohodlí rodinného zázemí.

1. Sauna přesně podle vašich představ a požadavků

Sedíte na komfortní lavici, která voní cedrovým dřevem. Posloucháte relaxační hudbu a užíváte si saunování. Už se vidíte ve své nové sauně? Zkušený stavitel saun na míru dodá řešení shodné s vašimi představami. A zároveň využije veškerý možný prostor. Saunu postaví třeba do sklepa se zkoseným stropem nebo do malého prostoru pod schody. Na rozdíl od masově vyráběných saun nemusíte uhýbat ze svých požadavků ani o milimetr. Sauna, vyhotovená podle vašich přání, zaručuje maximální možný odpočinek.

Sauny od společnosti Saunasystem jsou vyráběny na míru, dle přání zákazníka

2. Kvalita bez kompromisů

Ta nejkvalitnější sauna vám poslouží i za dvacet nebo třicet let. Ověřený výrobce, to znamená dobře odvedená práce a nejjakostnější materiály jako kanadská borovice, skandinávský smrk či africká vrba abachi.

Doporučujeme vybrat českou společnost, která má mnohaleté zkušenosti v oboru, dobré reference a soustředí se výhradně na sauny a saunové vybavení.

3. Dobrý servis = dlouhá léta spokojené služby

Případů, kdy se běžná unifikovaná sauna po dvou letech záruky pokazí, je mnoho. Majiteli pak nezbývá nic jiného než zaplatit nákladnou opravu či saunu úplně vyměnit. Oproti tomu sauny na míru mívají záruku až 10 let. Navíc vám výrobce poskytne kvalitní servis a garantuje bezproblémový chod a dlouhou životnost.

Česká firma SaunaSystem vyrábí sauny, infrasauny a infrakabiny na míru už přes 14 let. Společnost zajišťuje zaměření zdarma, dopravu, montáž i servis

4. Bezpečnost až na prvním místě

Stavitelé saun na míru jsou profesionálové. Nestane se vám, že by vás nechali zapojit si saunu svépomocí. Řešení izolace a cirkulace vzduchu, odvětrávání nebo vzdálenost sauny od stěn v místnosti nechte na nich. Se zdravím se nevyplácí riskovat. Montáž vlastní sauny svěřte odborníkovi a mezitím si třeba vyberte sprchu, kamna nebo metličku.

5. Originál je jenom jeden

Domácí sauna se dnes stává běžnou záležitostí. Povyšte saunování na opravdový zážitek. Jenom dodavatel saun na míru dokáže vaše představy zhmotnit a vytvořit z nich opravdové dílo.

Férový výrobce dbá na funkčnost i design sauny. Zaručí účelné využití každého decimetru prostoru. Dbá na špičkové řemeslné vyhotovení propracované do nejjemnějších detailů.

Luxusní finská sauna Grand

Chcete si kdykoli dopřát skvělý relax při domácím saunování? Tradiční česká firma SaunaSystem se zabývá výrobou saun už více než 14 let. Za tu dobu se společnosti podařilo skloubit českou zručnost s finskou tradicí a německou kvalitou. Proto si můžete být 100% jisti, že ať se rozhodnete pro klasickou finskou nebo domácí infrasaunu, zapadne do vašeho domova tak, jako by byla jeho součástí odjakživa.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.