Perkálové povlečení JOY – navrhněte si povlečení podle svojí fantazie

Luxusní povlečeníRádi si vybíráte věci přesně podle vlastního vkusu a baví vás kombinovat různé barevné odstíny? Chcete takové povlečení, které bude zároveň splňovat požadavky na maximální kvalitu, přitom si budete moci sami navrhnout jeho vzhled? Pak by se vám mohlo líbit perkálové povlečení JOY, které splňuje oba požadavky a nabízí vysoký komfort. 

Vlastnosti perkálového povlečení

Perkál je pro výrobu ložního prádla jedním z nejlepších materiálů. Jedná se o hustě tkanou tkaninu, vyrobenou z kvalitní 100% bavlny. Díky těmto parametrům je tak perkálové povlečení vysoce odolné a dlouho vám vydrží i po mnohonásobném praní. K jeho dalším vlastnostem patří skvělé sání vlhkosti a perfektní přizpůsobení teplotě lidského těla. Navíc se snadno udržuje a ani jeho cena není příliš vysoká.

Hlavní výhody povlečení JOY

  • možnost výběru každého kusu povlečení v jiné barvě
  • široký výběr atraktivních barevných odstínů
  • výhodné ceny jednotlivých částí povlečení
  • kvalitní látka (perkál) z Itálie
  • nenáročná údržba
  • vysoká odolnost
  • příjemnost na dotek
  • v létě vás příjemně ochladí, v zimě naopak krásně zahřeje

Jak si vybrat svoji kombinaci povlečení JOY?

Pokud vás předchozí řádky zaujaly a chtěli byste se na povlečení JOY podívat a případně si ho i objednat, navštivte webové stránky české společnosti Stella Ateliers, která se zabývá výrobou a prodejem luxusního ložního prádla a povlečení JOY má ve své nabídce. Na e-shopu (www.stellaateliers.cz) si pak jednoduše naklikáte jednotlivé barvy, zároveň se vám ihned zobrazí na stránce náhled a díky tomu tak uvidíte, jak spolu jednotlivé barvy ladí. Jakmile budete mít barevnou kombinaci nastavenou, můžete si ji na stránkách e-shopu rovnou objednat.

Jak se o povlečení JOY správně starat?Luxusní povlečení

Údržba perkálového povlečení je velmi jednoduchá, je ale třeba dodržovat pár základních pravidel. Můžete jej vyprat v pračce, nesmí být ale nastavena na vyšší teplotu než je 40 °C. U žehlení si pak dejte pozor, aby teplota žehličky nepřekročila 150 °C. Zakázáno je chemické čištění a také bělení prostředky, jenž uvolňují chlór.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Ložnice. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.