Designové osvětlení dodá Vaší zahradě nový rozměr

Léto už pomalu klepe na dveře a právě proto je nejvyšší čas vybavit svůj exteriér kvalitními svítidly, jež prozáří každý kout Vaší zahrady, podtrhnou její krásu a zpříjemní chvíle strávené při večerním posezení s přáteli.

 

Zahrada je jedna z prvních věcí, které si Vaši hosté či pouzí kolemjdoucí všimnou, tudíž byste výběr vhodného osvětlení neměli podcenit. Na trhu objevíte široký sortiment designového osvětlení s rozmanitým využitím. Vybírat můžete z nástěnných a stropních svítidel, pracovních světel, venkovních lamp, sloupků a bodového osvětlení různých tvarů, barev i velikostí.

Před vchodovými dveřmi

Venkovní osvětlení umístěné na stěně domu skvěle osvítí celý vchod i Vaši dokonalou fasádu a usnadní Vám hledání klíčů od vstupních dveří. Vybrat si můžete hned z několika typů dle světelných toků a to osvětlení s horním či dolním proudem světla. S optickým zvětšením nasvíceného prostoru Vám pomůže up-down svítidlo, které svítí oběma směry. Velmi oblíbená jsou světla s pohybovým senzorem, především pro svou praktičnost a maximální úspornost energií. Do zastřešeného vchodu lze zabudovat také stropní svítidlo, které Vám umožní bezpečný vstup do interiéru, zatímco schody před domem nejlépe osvětlíte pomocí LED pásků nebo zapuštěných bodovek odolných vůči prachu a dešti.

Cesty a chodníčky

Sloupky a stojací lampy dokážou velmi efektivně osvětlit příjezdovou cestu a zahradní chodníčky. Maximálně zvýší bezpečnost pohybu na zahradě během večerních hodin a navíc celkově ozvláštní exteriér kolem Vašeho domu.  Populární jsou především solární světla, která nepotřebují zásuvky ani kabely, stačí je zabodnout do trávy či štěrku, kde přes den načerpají energii ze sluníčka. Další praktickou možností pro Vaši zahradu jsou nenápadná zápustná světla, o která v noci nezakopnete.

Venkovní posezení

Pro osvětlení altánku a pergoly je vhodné zvolit nástěnná či stropní svítidla se zvýšeným krytím proti dešti. Na terase by neměly chybět ani stolní a stojací lucerny, jež dovedou vytvořit kouzelnou atmosféru a navodit letní pohodu při prázdninovém grilování. Bezpečný průchod po pozemku Vám zajistí reflektory. Rovněž je využijete v případě, že se práce venku protáhne až do pozdních hodin. Ultra dekorativním osvětlením zvýrazníte zajímavé prvky Vaší zahrady, jako jsou stromy, keře, sochy, kameny či okolí bazénu a jezírka.

Kde koupit zahradní osvětlení?

Možností, kde pořídíte osvětlení a svítidla pro Vaši zahradu, máte spoustu. Ale ne všude se setkáte s kvalitní a hlavně nadčasovou nabídkou za skvělé ceny, jako je na www.nejlampy.cz. Potěší Vás skladová dostupnost, dvouletá záruka, věrnostní program s množstvím zajímavých slev a v neposlední řadě také doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč! Pokud se zbožím nebudete spokojeni, můžete jej do 14 dnů vrátit, nebo vyměnit za jiný produkt z nabídky.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Vytápění, Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.