Jednoduchá instalace bidetu bez stavebních úprav?

Přednosti klasického bidetu si velmi dobře uvědomujeme, bohužel v našich domovech na něj ve většině případů není místo. Elektronické bidetové prkénko ocení každý jako prostorově nenáročné řešení moderní koupelny. Nepotřebuje totiž žádný další prostor. Bidetové sedátko propojuje toaletní mísu s okamžitou hygienou.

Pro jeho montáž nejsou potřeba žádné stavební úpravy. Sedátko se na záchodovou mísu připevňuje pomocí konzolky, která je spolu s instalačním materiálem potřebným pro připojení vody, součástí balení. Instalace nezabere zručnému kutilovi víc než 30 minut a bidet je ihned připraven k okamžitému používání se všemi jeho výhodami:

  • snadné a rychlé použití
  • pocit pohodlí a svěžesti
  • dokonalá očista intimních partií po malé i velké potřebě
  • prevence hemoroidů a zdravotních problémů způsobených bakteriemi (poševní záněty, onemocnění močových cest, apod.)

Řešení 2 v 1 si získává stále více příznivců. Každodenní život usnadňuje lidem s pohybovými problémy, pro které je přesun na jiné místo náročnou záležitostí. Velkým přínosem je také pro ty, kteří trpí hemoroidy nebo záněty kůže a používání toaletního papíru je pro ně nepříjemné, mnohdy až bolestivé. Výhody bidetového prkénka potvrzují i gynekologové, kteří oceňují zejména jeho přínos v období menstruace a po porodu.

Díky bočnímu panelu nebo dálkovému ovládání volíte požadované funkce. Vysouvací tryska se dvěma separátními vývody, schovaná pod zadní částí prkénka, nabízí kromě análního a vaginálního, také klystýrové mytí v různé intenzitě. Dále máte možnost nastavit si stupeň teploty vody, polohu trysky, využít masážní nebo pulzní mytí, sušení, dětský program nebo vyhřívaní prkénka. Podsvětlený panel bidetu usnadňuje orientaci v místnosti v nočních hodinách. Své oblíbené nastavení si můžete jednoduše uložit. Modely s dálkovým ovládáním si pamatují programy čtyř uživatelů.

Prkénka jsou vyráběna v několika velikostech, takže se snadno instalují na většinu toaletních mís. Pokud chcete mít naprostou jistotu výběru správné velikosti, je možné použít papírovou šablonu.

Zaujaly vás informace o bidetu? Podívejte se na video s ukázkou všech funkcí a jejich jednoduchého ovládání.


Příspěvek byl publikován v rubrice Koupelny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.