DEKORATIVNÍ BETONOVÉ PODLAHY ESTRAfloor

Nechte se oslovit přirozenou krásou skutečného pohledového betonu !

Společnost ESTRA stavební s.r.o. jako první v České republice  uvedla před lety na trh technologii broušení a  povrchové úpravy dekorativních betonových podlah, která se široce osvědčila v USA. Nespokojte se tedy s imitacemi a svěřte provedení své dekorativní betonové podlahy zkušeným odborníkům !

Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor provádíme z opravdového betonu, tedy litého monolitického betonu, nebo ze samonivelačního cementového potěru.

Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor mají zbroušený povrch, aby se otevřela přirozená struktura kameniva. Povrch je navíc opatřen bezbarvým hloubkovým krystalizačním denzifikátorem, který přirozenou krystalizací zvyšuje jeho pevnost, tvrdost, chemickou odolnost a zajistí jeho naprostou bezprašnost, dlouhou životnost, snadnou údržbu a čištění.

Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor lze barevně mořit, případně použít v hmotě probarvený beton v odstínu dle vzorníku, či bílý cement.

Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor umožňují architektům využít estetického působení pohledového betonu s přirozenou strukturou a barevností kameniva a poskytnou širokou škálu barevných kombinací i funkčních řešení.

Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor jsou velice efektivní v kombinaci s teplovodním podlahovým topením, neboť tvoří ideální akumulační masu a mezi topným systémem a vytápěným vzduchem není žádná izolační vrstva v podobě např. podlahové krytiny.

Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor představují ucelený komplexní systém jak pro realizaci nových, tak pro revitalizaci a zkvalitnění povrchů stávajících betonových podlah v rodinných domech, prodejních prostorech, restauracích,  školách, vstupních, nádražních, průmyslových a výstavních halách i kdekoli jinde.

Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor poskytují svým uživatelům trvalé řešení povrchu betonových podlah. Odpadají náklady na opakující se nátěry, opravy povrchů, voskování a podobnou údržbu podlah. Při případné změně povrchu nejsou nutná žádná zvláštní opatření, protože povrch zůstává betonem.

Dekorativní pohledové betonové podlahy ESTRAfloor najdete mimo jiné v rekonstruované Bílkově vile v Praze, ve vstupní hale novostavby Centra akutní medicíny Oblastní nemocnice Kladno,  v nových restauracích Pinta v pražských Holešovicích nebo na Bastionu XXXI novoměstského opevnění, v celé řadě architektonických atelierů a nekonvenčních interiérů bytových a rodinných domů.

Více informací o produktech společnosti ESTRA stavební s.r.o. najdete na www.estra.cz


 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Stavba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.