Pojďme se podívat pod pokličku developerské společnosti FINEP

Bílá písmena FINEP v modrém obdélníku září na českém a slovenském trhu s nemovitostmi již od roku 1995. K dnešnímu dni společnost postavila více než 9 500 bytů a stala se předním developerem, který se nyní zaměřuje především na výstavbu a prodej bytů v Praze. FINEP však postavil celou řadu rezidenčních projektů, mnoho špičkových administrativních budov, ale i revitalizoval velké územní celky po celé ČR a SR. Dnes působí i v zahraničí.

Společnosti FINEP vždy záleží na kvalitních pozemcích

Ano jsou to právě prémiové lokality, které dělají ze společnosti FINEP předního hráče na českém trhu. Nejlepším příkladem, který mluví sám za sebe, je vznik zcela nového Západního města, kde již v první fázi stavby bylo myšleno na komplexnost projektu a součástí nové Britské čtvrti je i centrální náměstí s dominantou špičkového administrativního centra City West, rozlehlý park a síť obchodů a služeb.

Administrativní budovy City West

Společnost FINEP určuje trendy na trhu s nemovitostmi

Je příjemné, že společnost FINEP nyní vstoupila na český trh s novým webem, který se svým pojetím a komunikací v mnohém odlišuje od své konkurence. Samozřejmě pragmaticky komunikuje nabídku bytů či domů, nabízí srozumitelně služby a hledá možnosti, jak byty co nejsnadněji financovat.

Nový web však v sobě nese velmi příjemný a uvolněný neagresivní tón, který má v sobě jistou britskou eleganci, kterou vládne právě Britská čtvrť na Praze 5 ve Stodůlkách. Nejlepším příkladem, který nastartoval tuto nadčasovou atmosféru a vychází i z moderní architektury samotného projektu, je úvodní titulek nového webu. BYDLETE TAM, KDE TO MÁTE RÁDI.


Projekt Britská čtvrť ve Stodůlkách – X. etapa

Z nového webu společnosti FINEP je zkrátka cítit možnost volby. Naleznete zde však i velmi konkrétní nabídky jednotlivých domů či bytů včetně jejich dispozice, velikosti, orientace a také, často některými developery utajované, konkrétní ceny. Nejlepší ale bude, vyzkoušet si nový web na vlastní klik.

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Financování bydlení, Stavba. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.