Květinové trendy pro sv. Valentýn roku 2017: troufnete si na 100 růží?

Čerstvé květiny umí s interiérem hotové divy – stejně jako se ženami. Jak na obojí v období svatého Valentýna? Zaručenými pomocníky budou jak romantické červené růže, tak elegantní krabičky květin, s nimiž ovládnete letošní valentýnskou výzdobu!

Nesmrtelná klasika: romantické kytice 100 růží

Smyslné rudé květy, sametový povrch, omamná vůně… Rudé nebo také červené růže ke svátku svatého Valentýna bez pochyby patří. Ty nejkrásnější kousky rostou pod hvězdným širým nebem na afrických farmách. Nezní to přímo romanticky?

Právě ty z Afriky patří mezi nejoblíbenější kytice ze 100 růží. Přesně takové najdete i na našem květinovém e-shopu. Sami si můžete vybrat, jak velkou kytici pro vás uvážeme a také z jakých růží. Máme jak levné červené růže od 17 Kč/ks, tak superprémiové růže vysoké kvality a luxusní růže s XXL květy pro speciální momenty.

Tip Florea.cz pro romantickou výzdobu: Nepotřebujete nic víc, než jen kytici rudých růží s dlouhými stonky a vysokou skleněnou vázu. Celý interiér pokryje příjemně romantická atmosféra, kterou umocníte výběrem rudých růží s velkými květy. V okolí vázy můžete rozprostřít několik usušených okvětních plátků růží!

Skutečný trhák mezi dárky k Valentýnu

Chcete svou lásku letos skutečně rozmazlit? Potěšte ji valentýnským dárkem výjimečným jako ona sama. Květinová krabička je oblíbeným dárkem – hlavně mezi zamilovanými, který zahřeje u srdce nejen v období Valentýna. Celoročně plní úlohu květinové dekorace, která mění domovy v rozkvetlé zahrádky, i když za okny mrzne až praští.

 

Speciálně pro svátek zamilovaných připravily naše floristky romantické květinové krabičky, které dýchají luxusem a romantikou! Všechny jsou zahaleny do prvotřídního italského papíru, který je velmi odolný, neskutečně zdobný a příjemný na dotek. Na celkovém elegantním dojmu se nemálo podílí ozdobná lesklá stuha v barvách květin a krabičky.

Ceny květinových krabiček začínají na 369 Kč/ks, ale máme samozřejmě i dražší květinové krabičky pro náročné, bohaté květinové mixy a další zajímavé kombinace.

Řezané květiny ze všech koutů světa

Jsme největší a nejspolehlivější on-line květinářství v České republice. Jsme Florea.cz, která čerstvé květiny miluje a rozumí jim. Jako jediní máme vlastní rozvoz květin – chlazenými vozy rozvážíme květiny do všech měst a vesniček v celé ČR za 95 Kč nebo zdarma a každý všední den. V ceně každé kytice získáváte možnost poslat kytici se vzkazem a v dárkovém balení.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Interiér, Zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.