Fotoobrazy – špičková dekorace vašeho domova

Určitě jste ho už někde viděli – u známých, kamarádů či někoho z rodiny. Pravděpodobně i nějaký máte sami doma nebo v kanceláři. Fotoobrazy jsou stále populárnější a představují současný fenomén rodinného krbu. Dnešní fotoobrazy nabízí zcela nové možnosti a limitem je zde v podstatě jen vaše vlastní představivost. Vyzdobte si svůj domov či pracoviště nádhernými, dechberoucími obrazy. Na rozdíl od klasických fotografií budete mít fotoobraz neustále na očích. Na rozdíl od fotografií jej nikdy nezaložíte do šuplíku ani neztratíte.

Reprezentace rodiny

Obrazy z fotek získávají mezi uživateli stále více na popularitě a není divu, že jsou hlavním okrasným prvkem nejedné domácnosti. Nejenže reprezentují domácí pohodu, ale také říkají svému okolí „Tato rodina je tady doma“. Velkoformátové fotky na nich vypadají úchvatně, už proto, že jsou tištěné na plátno či kvalitní FineArt papír, vykazující vysokou kvalitu, špičkovou kresbu a perfektní hranovou ostrost. Dřevěný rám, na který je plátno nataženo, je vyráběn ručně a je u něj dbáno na pevné spojení a dokonalou konstrukci.

Dominanta z fotek

Na výběr je z celé řady rozměrů a vyhotovení fotoobrazů, přičemž nejpůsobivěji jsou série fotoobrazů. Můžete tak mít společnou fotografii, kterou ze všech stran obklopují obrázky individuálních členů rodiny. Taková kombinace je daleko působivější než jeden fotoobraz a stává se středobodem místnosti, ve které odpočíváte po namáhavém pracovním dni.

Panoramata, čtverce či běžné formáty

Chcete standardní rozměr nebo panoramatický snímek či zcela libovolný a možná i tak trochu divoký formát? Není problém! Potřebujete zcela nekonvenční rozměr? Vyrobíme vám obraz přesně dle vašeho zadání, s přesností na 1 cm! Na zakázku lze vyrobit fotoobrazy libovolných formátů, rozměrů i provedení s širokou škálou rámů. Skvěle vypadají například fotografie bez rámu, tedy takové, na kterých je plátno přetaženo přes okraj dřevěného skeletu.

Jak se fotoobrazy vyrábějí

Fotoobrazy lze vyrobit jak z vašich již stávajících fotografií, ale stejně tak můžete věnovat hodinku v ateliéru profesionálovi, který vás nafotí, snímky upraví a profesionálně vyretušuje a poté zhmotní ve formě prvotřídního velkoformátového fotoobrazu. K dispozici je též vizážistka a samozřejmě několik různých pozadí, či dekoračních předmětů. Hraje syn fotbal? Nezapomeňte vzít s sebou míč. Žena se věnuje inline bruslím? Rozhodně ji vezměte i s chrániči a helmou. Fotografové dokáží na plátno vykouzlit hotové zázraky.

Masivní archivační potenciál

A co víc? Fotoobrazy a materiály, které používáme jsou pečlivě otestovány. Tiskneme pomocí inkjetové technologie 10-barvovým systémem Epson UltraChrome K3 a HDR. Používáme špičková média značek Harmann by Hahnemühle, Ilford, Sihl a Fomei MasterCollection. Barvostálost je garantována po dobu minumálně 100 let! Ve spojení se špičkovými hliníkovými a dřevěnými rámy si můžete být jisti, že tisk a fotoobrazy vás doslova přežijí.

Pokud vás fotoobrazy zaujaly, ale nejste si jisti, co dostanete, podívejte se na to, jak profesionálové z Eshopu Acefoto.eu vyrábějí fotoobrazy:

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Interiér. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.