Nejmenší automatický kotel na trhu přináší komfortní a levné vytápění

Specialisté a odborníci z firmy OPOP se neustále zdokonalují a zlepšují, aby mohli svým zákazníkům vždy přinášet inovace, které jim usnadní a zpříjemní jejich každodenní život. Heslem pro letošní rok je miniaturizace, díky níž mohou vytápět pevným palivem i domácnosti, pro které byla až dodnes limitující příliš malá kotelna.

Nejmenšího benjamínka z rodiny automatických kotlů na uhlí OPOP najdete pod označením H815-A. Se šířkou kotle 454 mm,  výškou 969 mm a možností umístění jeho násypky z levé i pravé strany  je ideální i do velmi malých kotelen nebo sklepních koutů, které by si s větším zařízením jednoduše neporadily. OPOP tak myslí i na uživatele, kteří nemohou nebo nechtějí dělat ve svém domě složité stavební úpravy jen proto, aby mohli vytápět svou domácnost pevnými palivy.

Topení uhlím pohodlně a bez starostí

Vytápění pevnými palivy je velmi levné – oproti výdajům za elektřinu nebo plyn můžete ušetřit i 70% ročních nákladů. Málokdo ale tuší, že je navíc i velmi rychlé a pohodlné. Automatické kotle na uhlí H815-A si vystačí pouze s naplněným zásobníkem a nastavením jednoduchých parametrů. Samy si pak dávkují palivo podle aktuální potřeby a na vás čeká jen doplnění paliva (2-3x do týdne) a občasné vyčištění popela. Automatické přikládání zvyšuje také účinnost kotle, nejmenší automatický kotel na trhu se může pochlubit účinností téměř 93%, takže šetří uhlí i zároveň i vaši peněženku.

Pokud nejste omezeni místem, určitě se vám zalíbí i další výkonové řady automatických kotlů na uhlí H824-A, H835-A a H845-A. Všechny se mohou stejně jako kotel H815-A pochlubit vysokou účinností a zároveň nízkou spotřebou elektrické energie. Splňují podmínky oblíbené kotlíkové dotace a své uživatele potěší jednoduchým ovládáním řídící jednotky i mnoha dalšími technologickými vychytávkami, mezi které patří například:

  • možnost ovládání pokojovým termostatem
  • pohodlné ovládání až čtyř čerpadel a směšovacího ventilu
  • praktické časové řízení výstupní teploty kotle, umožňující naprogramování na celý týden
  • možnost doplnění o GSM nebo internetový modul (řízení na dálku)
  • ekvitermní řízení na základě venkovní teploty
  • snadná údržba a čištění

Společnost OPOP má s výrobou ekologických kotlů na uhlí, pelety i dřevo mnohaleté zkušenosti. Každý rok uvádí na trh řadu novinek, které vám pomohou vytápět vaše bydlení levně, čistě a ekologicky. Důkazem jejich dobré práce jsou již zmíněné kotlíkové dotace, které oceňují především propracovaný eko-design kotlů a přinášejí tak výhodné a praktické vytápění do všech domácností, které to s vytápěním pevnými palivy myslí skutečně vážně.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Stavba, Vytápění. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.