Sprchové boxy doménou koupelny

V poslední době se stále častěji nasazují do koupelen místo klasických van sprchové boxy. Důvod je jednoduchý. Nezabírají příliš místa a nabízejí celou řadu možností, které u vany prostě nedostanete.

Proč sprchový box

Jak již bylo řečeno, největším bonusem, které přinášejí sprchovací boxy jsou jejich rozměry, které výrazně šetří místo v prostoru koupelny. Není to ovšem jejich jediný přínos. V současné době se totiž vyrábějí sprchové boxy s nejrůznějšími parametry a rozmanitými designy, takže perfektně padnou do jakékoliv koupelny. A jaký sprchový box byste si měli vybrat? Pojďme se podívat na to, jaké možnosti nám dává nejčastěji prodávaný typ. Sprchové boxy 80×80 jsou skladné a nabízejí se v několika variantách. Největší popularity si užívají klasicky čtvercové, v prodeji jsou ale také třeba čtvrtkruhové.

Jaké vybrat dveře

Ke sprchovému boxu je potřeba vybrat vhodné dveře. Bavíme se o nejběžnějším typu, takže sprchové dveře do niky 80 cm budeme vybírat v několika variacích. Na výběr jsou klasické otevírací dveře, ale ty mají jednu nevýhodu. Opět ubírají místo a při nutném větrání prostoru mohou  v koupelně překážet. Daleko častější jsou dveře posunovací. Uvidíte je ve sprchových boxech zřejmě nejvíce. Koupit si ale můžete také dveře zalamovací, či shrnovací. Všechny tyto dveře mají spolehlivou konstrukci a kvalitní uchycení, není tedy třeba se obávat mechanického poškození.

Masáž každý den

Komfort si dopřejete také v případě, že sáhnete po sprchovém boxu určeném k relaxaci. Sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou vám dopřejí klid po celodenním trmácení. Jsou vybaveny speciálními masážními tryskami, které poskytnou vašemu tělu maximální uvolnění. Tyto sprchové boxy jsou navíc k dostání již nyní ve velmi příznivých cenových relacích například na www.levna-koupelna.cz.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.