I malá koupelna může být luxusní

Pokud se pouštíte do rekonstrukce koupelny, nebo stavíte rovnou novou, jistě jste řešili, zda sem umístíte vanu, či sprchový box. Pokud má místnost malé rozměry je logické, že sáhnete po sprchovém boxu. Ani ten ale nemusí mít negativní vliv na váš komfort, či design koupelny.

Sprchové boxy pro každého

V dnešní době je na výběr celá řada druhů a designů sprchových koutů, takže si vybere skutečně každý. Pokud se vám nechce příliš pátrat po internetu, navštivte rovnou stránky firmy WellMall, která má v nabídce pestré portfolio sprchových boxů z nejrůznějších materiálů a rozměrů. Asi největší zájem je o sprchové boxy 80×80. Právě ty představují kompromis mezi velikostí a cenou, za kterou jsou běžně k dostání. Boxy mohou být dodány zcela bez doplňků, ovšem k dispozici je také celá řada možných rozšíření.

Věnujte pozornost dveřím

Pokud se vám nebudou líbit dveře, které jsou dodávány ve standardu, můžete vyměnit i je. V tomto případě půjde o sprchové dveře do niky 80 cm. Nejčastější volbou jsou dveře posuvné, které nezabírají žádné místo navíc. Pokud ale chcete velký vstup do sprchového boxu, sáhnete zřejmě po klasicky otevíraných dveřích. Kompromisem mezi těmito dvěma typy dveří jsou zalamovací (dva díly, které se lámou dovnitř boxu), nebo shrnovací dveře (standardní harmonika).

Masáž ve sprše

Stále častěji sahají zákazníci po boxech, ve kterých lze relaxovat po těžkém dni v práci. Sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou obsahují masážní trysky, které vám poskytnou pocit uvolnění a zcela dají zapomenout na všední starosti. Stačí si dopřát na pár minut sprchovou masáž.

 

Velký výběr

Při výběru sprchového boxu dbejte nejen na rozměry, ale také na vaše požadavky na pohodlí. Možností je mnoho a prakticky do jakéhokoliv prostoru se dá pořídit sprchový kout včetně těch atypických. A když už u toho budete, popřemýšlejte nad každodenní masáží. I to je možné.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér, Koupelny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.