Rekonstruujete koupelnu? Vsaďte na sprchový výklenek s elegantními dveřmi!

Moderní trendy v koupelnách sázejí na čisté linie a elegantní design. Sprchové výklenky – niky se sprchovými dveřmi dokonale splňují požadavky náročných klientů. Umožňují vytvořit velmi prostorný sprchový kout přesně dle vašich potřeb a ještě ušetříte finance oproti pořízení klasického sprchového koutu. Opticky větší prostor, světlost, vzdušnost, odolnost proti vlhkosti – to jsou jen některé přednosti použití skla v koupelně.

Jednokřídlé sprchové dveře řady PURE jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a vyznačují se snadnou údržbou, bezproblémovým chodem a dlouhou životností. Tyto skleněné dveře mají bezrámovou konstrukci, což znamená, že nahoře ani dole nejsou orámované a dají se tedy použít i jako bezbariérové. Můžete je nainstalovat přímo na dlažbu nebo klasicky na sprchovou vaničku. Součástí balení je také podlahová lišta, která zabrání pronikání vody ven ze sprchy.

Největší výhodou sprchových dveří PURE je univerzálnost otvírání – dovnitř nebo ven, doprava nebo doleva, a také vám vyřeší problém se stěnami, které nejsou úplně kolmé. Výplň dveří je vyrobena z čirého tvrzeného skla, čímž je zaručena maximální bezpečnost. Šířku průchodu u dveří lze volit dokonce o čtyřech rozměrech.

Skleněné dveře doporučujeme doplnit úpravou proti vodnímu kameni, která na povrchu skla vyváří ochrannou vrstvu a tím je zajištěna nenáročná údržba. Hliníkové svislé lišty jsou odolné proti korozi, pochromované části si dlouhodobě zachovávají lesk a panty není potřeba promazávat ani seřizovat. Všechny potřebné díly jsou součástí balení a samotná instalace je velmi snadná.

Sprchové dveře PURE dodává česká společnost Hezká Koupelna. Momentálně ke všem dveřím dodává zdarma i přípravek určený k čištění a péči o skleněnou výplň.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Koupelny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.