KŮLNA – poskládejte si dům, který vydrží generace

Bydlení je hra, ale postavit dům chce přece jen trochu času. KŮLNA je modulární dřevostavba, se kterou se můžete brzy přestěhovat do vlastního. A přistavovat a přestavovat, podle toho jak se bude vaše rodina rozrůstat. Kůlna je moderní způsob bydlení využitelný i pro občanské stavby, kanceláře a další objekty.

Jednoduchost a tvárnost jsou dvě myšlenky, na kterých může stát váš dům, KŮLNA. Navrhla ji společnost Purlive, a skládá se z jednoho nebo více modulů, které jdou vzájemně propojovat a nastavovat. Můžete si zvolit některou z hotových variant a měnit je i po dokončení stavby nebo si rovnou poskládat bydlení podle svého přání.

Přesně tak, ani o kousek víc

Jednotlivé moduly jsou vyrobeny s maximální přesností. Dvakrát měř, jednou řež u KŮLNY platit zkrátka musí. Jen tak do sebe totiž všechno zapadne přesně jak má. A vy můžete bez obav přistavovat další moduly.

Materiály, které šetří energii

KŮLNA je dřevostavba stavebního systému PURLIVE, celosvětově používaných izolačních panelů SIP. Pro vás to znamená, že veškeré použité materiály šetří energii. Menší dřevostavby jsou navíc oproti obytným domům už z podstaty ekologičtější.

Samozřejmě jsou certifikované pro bydlení a v rámci dodávky dostanete záruku.

Vše pro bydlení už v základní variantě

Jádro každé varianty modulární dřevostavby KŮLNA tvoří takzvaný základní modul. V něm najdete kuchyni, koupelnu a další prostor s více než 17 m2 obytné plochy.

Dispozice modulů je navržena tak, abyste mohli i v budoucnu připojit další části a získat třeba novou ložnici, pracovnu nebo dětský pokoj.

Cenu si určíte sami

Nejlevnější variantu KŮLNY na klíč pořídíte už od 689 000 Kč. Máte-li s modulem jiné plány, můžete zvolit variantu hrubé stavby začínající na 288 000 Kč. Pokud budete v budoucnu potřebovat nové místnosti, lze dokoupit další části dřevostavby a rozšířit váš domov.

V zítřejším článku vám představíme jednotlivé varianty modulární dřevostavby KŮLNA, jak je dodává výhradní distributor, společnost MPL Trading.

Pokud si chcete KŮLNU prohlédnout osobně, přijďte se podívat do MPL stavebnin v Praze – Krči. Prohlídku si domluvte předem na telefonu 737 255 143.

Další možností jak vidět KŮLNU na vlastní oči je 20.–23. 4. 2016 Brno – Mezinárodní stavební veletrh IBF na volné ploše u pavilonu P.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dřevostavby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.