REZIDENCE ELIŠKA

Rezidence Eliška je unikátním projektem, jehož autoři věří, že bude vzorem mezigeneračního kultivovaného bydlení. Jako startovací byty pro mladou generaci nepochybně poslouží cenově velmi dostupné byty 1 + kk v cenách od 1 090 000 Kč, náročnějším singles a párům pak dvoupokojové byty v cenách od 1 870 000 Kč a rodinám účelné a přitom peněženku šetřící třípokojové byty. Pro ty nejnáročnější jsou připraveny krásné velké byty s lodžiemi a terasami v nejvyšších patrech objektu. Zájemci kromě dobré ceny nepochybně ocení bezpečnost bydlení, zajištěnou mimo jiné nonstop recepcí a jejím přímým propojením s byty.

Budoucí obyvatelé jistě uvítají panoramatický výhled na krásnou matičku Prahu z většiny bytů, vždyť „Eliška“ bude nejvyšším bytovým objektem v ČR. Velmi prostorná vstupní hala, již zmíněná nonstop recepce, kavárna v přízemí a dobře fungující fitness centrum v 1. patře, nejnovější cyklostezka přímo pod okny objektu, to vše umožní bezpečné a plnohodnotné bydlení..

Koncepce projektu:

Rezidence Eliška se skládá ze dvou vzájemně propojených věží. V přízemí domu je umístěna prostorná vstupní hala s recepcí a kavárnou, která nabízí kromě občerstvení i možnost osobních a pracovních schůzek v kultivovaném prostředí. V přízemí najdete i výtečné fitness centrum, v prvním patře pak prostory pro servisní služby a administrativu objektu. Ve třech podzemních podlažích jsou umístěna garážová stání, venkovní parkovací místa jsou navržena v okolí domu na vlastních pozemcích. Ve všech ostatních patrech budovy je situováno celkem 330 převážně malometrážních bytů a 43 ateliérů.
Kromě detailního řešení každého, i nejmenšího bytu a již zmíněných zcela nadstandardních služeb, je pro seniory připraven tzv. emergency systém spočívající v přímém propojení bytů s recepcí kupř. pro přivolání rychlé pomoci.

Typy bytů:

V současné době jsou v prodeji byty do 20. nadzemního podlaží. Tato část zahrnuje celou paletu menších i větších bytů od 1 + kk o výměře 22,3 m2 a 33,1 m2 přes 2 + kk o ploše 43,4 m2 až po větší byty 3 + kk o výměře 66,6 m2 a 100 m2, 4+kk o výměře 120 m2 s velkou lodžií.
Byty ve třetím až šestém NP jsou předběžně rezervovány, byty v pátém NP jsou v prodeji pro investory v programu „Garantovaný výnos“.

Standardní vybavení:

Podlahy: v obytných místnostech laminátová, u větších bytů dřevěná plovoucí podlaha, keramická dlažba v koupelně a na WC,
obklady a vybavení koupelen a WC: keramické obklady v koupelně do výše 200 cm, WC do výše 150 cm, pákové baterie, umyvadlo, akrylátová vana, sprchový kout, závěsné WC,
okna a balkonové dveře: plastové, vícekomorové s termoizolačním zasklením, interiérové dveře, křídlo s polodrážkou, povrch fólie,
kuchyně: není v ceně dodávky, pouze příprava pro zapojení kuchyňské linky včetně myčky,
zárubně a dveře: vstupní dveře protipožární, plné, ocelová zárubeň, vnitřní dveře plné – povrch fólie, u větších bytů dřevěná dýha,
slaboproudé rozvody: audiotelefon v předsíni bytu, zásuvka na telefon v každé obytné místnosti, rozhlas a televize – zásuvka STA v každé obytné místnosti,
topení: centrální výměníková stanice pro celý objekt napojená na horkovod Pražské teplárenské, bílé deskové radiátory, bytová výměníková stanice s nastavením a měřením spotřeby.

Platební podmínky

Rezervační poplatek 20 000 Kč je splatný do 7 kalendářních dnů od podpisu smlouvy. Dále:
25 % z kupní ceny (do níž se započítává rezervace) do 20 kalendářních dnů ode dne uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní
35 % z kupní ceny do pěti měsíců po uzavření smlouvy o smlouvě budoucí
35 % z kupní ceny po vydání kolaudačního souhlasu
5 % z kupní ceny po podání návrhu na vklad vlastnictví kupujícího do katastru nemovitostí
Při využití systému „Rychlá platba“ získává kupující bonus 5% z ceny bytu. Výhradní prodejce spolupracuje s finančním partnerem EXPRES FINANCE, který klientům poskytuje kompletní hypoteční servis.

Ceny bytů:

Ceny jednotlivých bytů začínají při využití bonusových programů u bytů 1 + kk (22,4 m2) na 980 000 Kč, u bytů 1 + kk (33 m2) na 1 150 000 Kč, bytové jednotky 2 + kk (43,4m2) se prodávají od 1 870 000 Kč, 3 + kk (66,3m2) od 2 870 000 Kč a krásné 4+kk (119m2) s lodžií (14m2) od 8 400 000 Kč.
Balkon stojí 80 000 Kč, sklepní kóje 50 000 Kč, parkovací stání 80 až 100 000 Kč, garážové stání 230 000 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.
Developer i prodejce garantují fixní cenu po uzavření smlouvy, nehledě na vývoj sazby DPH.
Byt lze rovněž využít jako ideální investiční příležitost. V rámci speciálního produktu „Garantovaný výnos“ zajišťuje investor klientovi garantovaný výnos ve výši až 4,1%. Dceřiná společnost prodejce garantuje měsíční příjem ve sjednané výši pro každý rok, diferencovaně podle velikosti bytu, jeho ceny, vybavenosti apod. Sama vše na své náklady obstarává, byt pronajímá, opravuje, maluje atd. a nese na svůj účet rizika při jeho neobsazenosti.

Lokalita:

Rezidence Eliška, která se svojí výškou 25 pater stane elegantní dominantou celé oblasti, je situována na nároží ulic Freyova a Ocelářská v srdci Vysočan. V sousedství domu najdete na dosah vše, co je potřebné k životu, ať už jde o mateřské, základní a střední školy, zdravotnictví, tradiční obchůdky, ale i velká nákupní centra Fénix a Galerie Harfa. Široké možnosti kulturního a sportovního vyžití nabízí známá O2 Arena.
Výtečná je i dopravní dostupnost. Přibližně 5 minut chůze stačí, abyste se dostali ke dvěma stanicím metra trasy B Vysočanská a Českomoravská. Snadno dosažitelné jsou zastávky tramvají, autobusů, Pražský okruh a nakonec i železniční stanice Praha-Libeň (5 minut chůze).
K relaxaci vybízí blízká zeleň biokoridoru kolem říčky Rokytky, podél níž se vine nová cyklostezka, pokračující až pod okny „Elišky“ a dále až do Hloubětína.

Fotogalerie:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Projekty bytů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.