ŘADOVÉ DOMY TRNOVÁ

Řadovky Trnová představují lákavý typ nadstandardního bydlení pro ty zájemce, kteří hledají bydlení v rodinném domě se zahradou uprostřed nefalšované přírody se snadnou dosažitelností hlavního města.

Trnová u Jíloviště tyto předpoklady vrchovatě naplňuje, protože po rychlostní komunikaci R4 z Prahy na Strakonice, která od Trnové leží sotva kilometr a půl, se do centra Prahy dostanete už zhruba po dvaceti minutách jízdy autem. Kromě toho zde spolehlivě funguje příměstská doprava s autobusovou linkou č. 318 končící u stanice metra trasy B Smíchovské nádraží.

Koncepce projektu:

Soubor řadových domů je umístěn v širším centru nově budované obytné zóny. Tvoří jej tři linie řadových domů, dvě souběžně vedené, jedna na ně umístěná kolmo, které se zevnitř dotýkají zahradami a zvnějšku jsou ke všem vedeny přístupové cesty.
V základním provedení se jedná o dvoupodlažní rodinné domy se šikmou střechou a vystupujícím arkýřem. Řadovky jsou nabízeny ve dvou fázích dokončení výstavby. V první, HOBBY verzi domu, jde prakticky o hrubou stavbu domu se základy, vodorovnými, svislými konstrukcemi (včetně fasády) a střechou. Vše uvnitř si už může klient dokončit podle svých představ. Ve druhé verzi se jedná o kompletně dokončený dům odevzdaný na klíč.

Typy domů:

Řadové domy jsou navrženy na různorodé zastavěné ploše 73 až 101,2 m2 s užitnou plochou 114,2 až 157,3 m2. Na této poměrně velké výměře mohou být velmi dobře řešeny v dispozicích 5 + kk nebo 6 + kk. V přízemí se počítá kromě standardně projektované garáže pro jeden osobní vůz s obývacím pokojem a kuchyňským koutem. Dále je tu samostatné WC a dost místa pro technickou místnost či úložné prostory. Může zde být u větších domů zřízena i pracovna. V horním patře se předpokládá umístění 3 nebo 4 ložnic a společné koupelny, přičemž největší ložnice, zpravidla rodičovská, má k dispozici vlastní koupelnu, šatnu apod. V tomto provedení nabízí dům vítané možnosti různého variabilního uspořádání podle potřeb zákazníka. K domům náleží pozemky o ploše 166,7 až 350,6 m2.

Standardní vybavení:

STANDARDNÍ VYBAVENÍ
A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Najdete na www.radovkytrnova.cz

Platební podmínky

STANDARDNÍ VYBAVENÍ
A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Najdete na www.radovkytrnova.cz

Ceny bytů:

Ceny řadových domů na klíč vč. pozemku se pohybují od 4 224 500 Kč do 5 809 000 Kč vč. DPH. Ve verzi HOBBY jsou domy bez pozemku nabízeny v ceně od 2 512 400 Kč do 3 465 660 Kč vč. DPH. Pozemky se prodávají podle výměry v ceně od 655 600 Kč do 1 402 400 Kč.

Lokalita:

Obec Trnová má bohatou historii sahající až do roku 1342, kdy byla založena na popud představených břevnovského kláštera. Kromě kostela sv. Ducha zaujme známý zámek a fakt, že krása krajiny sahající až k Vltavě nadchla skladatele Františka Škroupa natolik, že zde složil hudbu k české hymně. Novodobou historii píše výstavba rodinných domů, nedávno dokončený moderní dům pro seniory s názvem Domov Borová, ale i třeba zavedený jezdecký areál. Projíždět se však v této malebné krajině nemusíte jen na koni, ale i na kole, v zimě na běžkách, procházet se v okolních lesích, můžete si zde zahrát golf či bowling. To vše je na dosah ruky. Nezbytnou infrastrukturu najdete v nedalekém Jílovišti, na Zbraslavi a samozřejmě i v rychle dosažitelné metropoli.

Fotogalerie:

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a byt, Projekty domů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.